Інформаційно-консультаційний центр

Адреса інформаційно-консультаційний центру:

м. Луцьк, вул. Залізнична, 1-Б, ІІ поверх, кабінет № 5

тел.: (0332) 28-35-33

Дні роботи: понеділок - п'ятниця

Години роботи:
пн-чт: 8:00 – 17:00
пт: 8:00 – 16:45

Обідня перерва: 12.30 - 13.15

Прийом громадян комісією Інформаційно-консультаційного центру проводиться у другий четвер місяця з 16.00 до 17.00.

Для формування між ТОВ "Волиньелектрозбут" та споживачами електричної енергії прозорого інформаційного середовища з питань щодо постачання електричної енергії, поліпшення якості обслуговування, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії працює Інформаційно-консультаційний центр.

Основні завдання центру:

Інформаційно-консультаційний центр є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв'язання суперечних питань, що виникли між Товариством та заявниками.

Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику на безоплатній основі.

У разі виникнення суперечностей та спірних ситуацій між ТОВ "Волиньелектрозбут" і споживачами електричної енергії і для об'єктивного їх розв'язання, при інформаційно-консультаційному центрі ТОВ "Волиньелектрозбут" діє колегіальний орган - Комісія Інформаційно-консультаційного центру.

До складу Комісії входять представники територіального представництва Національної комісії регулювання електроенергетики та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Волинській області.

Крім того, Комісією Інформаційно-консультаційного центру проводиться прийом заявників, яких не задовольнили роз'яснення товариства.