Новини ТОВ "ВЕЗ"

ТОВ «ВЕЗ» інформує: за програмою «єПідтримка» можна оплатити комунальні послуги

Відтепер вакциновані українці віком від 60 років мають змогу витратити кошти, нараховані за програмою «єПідтримка», на оплату житлово-комунальних послуг. Така можливість передбачена постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови КМУ від 9 грудня 2021 р. № 1272» від 9 лютого 2022 р. № 112
(Постанова: https://bit.ly/3Lw8Rpj)

Читати →
Опубліковано 16.02.2022

ТОВ «Волиньелектрозбут» - соціально відповідальний постачальник

Соціальна відповідальність бізнесу у наш час проявляється у відповідальному ставленні компанії до свого продукту та послуг, до споживачів, працівників і партнерів. А ще – до стабільного перерахування податків до бюджету, завдяки чому в місцевих та державному бюджетах є кошти на виконання програм, соціальних виплат тощо. У часи поширення пандемії коронавірусу соціальна відповідальність бізнесу зростає в рази, і ТОВ «Волиньелектрозбут» у цьому сенсі є про що говорити.

Читати →
Опубліковано 04.02.2022

65% споживачів зацікавлені в енергоощадному освітленні, – дослідження Групи Tolk

Майже дві третини опитаних керівників малого та середнього бізнесу підтвердили свою зацікавленість в економії при використанні енергоощадних ламп на світлодіодах. Про це свідчать дані опитування, що провели спеціалісти Групи компаній Tolk.

Читати →
Опубліковано 01.02.2022

Волинь знову у «помаранчевій» зоні: як працюватиме головний офіс та Центри обслуговування клієнтів?

ТОВ «Волиньелектрозбут» інформує, що від сьогодні, 25 січня, у Волинській області встановлений «помаранчевий» рівень епіднебезпеки, який визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони. Про встановлення «помаранчевого» рівня повідомляється на офіційному сайті МОЗ України: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Читати →
Опубліковано 25.01.2022

65% споживачів зацікавлені в енергоощадному освітленні, – дослідження Групи Tolk

Майже дві третини опитаних керівників малого та середнього бізнесу підтвердили свою зацікавленість в економії при використанні енергоощадних ламп на світлодіодах. Про це свідчать дані опитування, що провели спеціалісти Групи компаній Tolk.

Читати →
Опубліковано 24.01.2022

Олег Наумик: «В умовах енергокризи питання енергоефективності виходять на новий рівень»

Подорожчання енергоносіїв, що тягне за собою зростання цін на харчі та інші товари, стало найбільш обговорюваною темою з початком нового 2022-го року. До всього, експерти попереджають про зупинку промислових підприємств через зростання вартості енергоресурсів. Якими будуть глобальні наслідки енергетичної та виробничої кризи, чи є вихід із ситуації і хто зможе вийти з неї з найменшими втратами – в коментарі «ФАКТАМ» розповідав заступник директора ТОВ «АВГУСТА» (Група Tolk) Олег Наумик.

Читати →
Опубліковано 12.01.2022

Волинська область у жовтій зоні: умови роботи ТОВ «ВЕЗ»

Відповідне рішення схвалене 28 грудня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України (протокол: https://bit.ly/3exwi2d). Рішення набуло чинності сьогодні, отже, відтепер у Волинська області встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Що це означає і як вплине на роботу?

Читати →
Опубліковано 30.12.2021

Ірина Береснєва: «Сучасна філософія співпраці з клієнтом – знати його потреби й вирішувати їх комплексно»

«Починаючи співпрацю з клієнтом, необхідно зрозуміти, що для нього є суттєвим та необхідним, спробувати його відчути, як то кажуть, «спинним мозком», стати ланкою його ДНК, – вважає Ірина Береснєва, директор ТОВ «АВГУСТА» (Група Tolk). – Тому мова йде не просто про продаж товару або послуги. Мова йде про розв’язання низки задач: «Які проблеми клієнта ми вирішуємо? Для яких саме потреб йому необхідна енергія, в яких обсягах? Чи можна скоротити енергоспоживання, не знизивши при цьому ефективності діяльності? Які непрофільні для клієнта бізнес-процеси ми можемо взяти на аутсорсинг?»

Читати →
Опубліковано 20.12.2021

ТОВ «ВЕЗ» інформує споживачів про зміну тарифу на передачу електроенергії з 1 січня 2022 року

Згідно з постановою НКРЕКП № 2454 від 1 грудня 2021 року встановлений новий тариф на послуги з передачі електричної енергії для НЕК «Укренерго» на 2022 рік: 345,64 грн/МВт⋅год (без ПДВ).

Читати →
Опубліковано 03.12.2021

Для захисту бізнесу від вимкнень у зимовий період необхідно вибрати надійного постачальника, – Крупко

Україна на порозі зимового періоду 2021/2022 опинилася у ситуації, якої не було останні 7 років: зростання цін на світових ринках та обсяги накопичених енергоресурсів призвели до утворення дефіциту на всіх сегментах ринку електричної енергії. Щоб бізнесу уникнути відключень від електроенергії в цей зимовий період, необхідно вибрати надійного постачальника та з довгостроковими контрактами на постачання електроенергії. Про це заявив СЕО групи компаній Tolk Володимир Крупко.

Читати →
Опубліковано 11.11.2021

ТОВ «ВЕЗ» інформує про роботу в умовах «червоного» рівня епіднебезпеки

Рішенням Державної комісії ТЕБ та НС від 5 листопада 2021 року вирішено встановити з 8 листопада 2021 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Волинської області.

Протокол: https://bit.ly/3mOLkFC

Читати →
Опубліковано 06.11.2021

ТОВ «Волиньелектрозбут» надає роз’яснення щодо нарахування пільг та субсидій за цінами на електроенергію, що діють із 1 жовтня

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» нагадує споживачам, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. №483 (в редакції постанови КМУ від 11 серпня 2021 р. №859), з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року фіксовані ціни на електричну енергію для індивідуальних побутових споживачів при споживанні до 250 кВт⋅год (включно) становлять 1,44 грн за 1 кВт⋅год; при споживанні понад 250 кВт⋅год — 1,68 грн за 1 кВт⋅год (за весь обсяг).

Постанова КМУ: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/483-2019-%D0%BF/conv#n365

Читати →
Опубліковано 27.10.2021

Група компаній Tolk презентувала Tolkове тарифне меню для бізнесу

Унікальне тарифне меню для бізнес-споживачів презентувала в Києві під час Міжнародного енергетичного бізнес-форуму «5Е» Група компаній Tolk. У форумі взяли участь більше сотні компаній, що працюють у напрямах енергетики, електротехніки, енергоефективності, екології та енергоресурсів. Пропозиція від Групи містить не лише цінові позиції, а й пропозицію індивідуального підходу та супроводу кожного клієнта.

Учасникам форуму було презентовано унікальне тарифне меню з шести «страв», яке дозволяє споживачу самостійно визначитися з обранням тарифу, що підходить саме для його бізнесу.

«Аналогів таких пропозицій, які розробила група компаній Tolk, на ринку немає. Наше завдання наразі таке: зробити з групи Tolk відкритого постачальника, що може кастомізувати пропозиції для клієнтів», − підкреслив СЕО групи компаній Tolk Володимир Крупко.

Читати →
Опубліковано 20.10.2021

ТОВ «ВЕЗ» інформує про роботу в умовах «жовтого» рівня епіднебезпеки

З 23 вересня в усіх регіонах України
встановлюється «жовтий» рівень епіднебезпеки.
Таке рішення схвалила на своєму позачерговому засіданні
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України (протокол: https://bit.ly/3hVKXpO)

ТОВ «Волиньелектрозбут» інформує, що в умовах нового рівня епіднебезпеки головний офіс товариства та всі територіальні Центри обслуговування клієнтів працюватимуть згідно зі ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших нормативних документів.

Епідеміологічні вимоги, що діють у офісах ТОВ «ВЕЗ»:

  • дотримання соціальної дистанції;
  • носіння масок усередині офісних приміщень;
  • обмеження кількості відвідувачів у приміщеннях згідно з нормативними документами (ця інформація вказана при вході до будь-якого офісу ТОВ «ВЕЗ»).
Читати →
Опубліковано 22.09.2021

Група Tolk: Нова модель ПСО потребує змін

Відсутність пільгових тарифів, проблеми Бурштинського енергоострова, касові розриви – про все, що чекає на ринок електроенергії з 1 жовтня через недосконалість нової моделі ПСО, а також про проблемні питання у роботі постачальників універсальної послуги (ПУП) говорили днями у Києві у рамках форуму Energy Club «Спекотна осінь». Активну участь у дискусії взяли представники Групи постачальників енергоресурсів Tolk.

Заступниця директора ТОВ «Волиньелектрозбут» Оксана Гентіш звернула увагу на касові розриви, що виникатимуть у постачальників ПУП через те, що закуповуючи електроенергію за ринковою ціною, компенсацію різниці ціни від Гарантованого Покупця та НАЕК «Енергоатом» вони отримають лише за три місяці. І то − виключно у тому разі, якщо у операторів системи розподілу буде відсутня заборгованість перед «Енергоатомом».

«На території Волинської області розподіл електричної енергії здійснюють чотири оператори системи розподілу. Якщо хоча б один оператор не розрахується з «Енергоатомом», ми можемо не отримати мільйони відшкодування компенсації від Гарантованого Покупця. Залежність від розрахунків третіх осіб взагалі не може бути припустима у фінансовому ПСО», – зауважила представниця «Волиньелектрозбут».

Читати →
Опубліковано 09.09.2021

ТОВ «ВЕЗ» інформує про роботу в умовах адаптивного карантину

11 серпня 2021 року уряд схвалив рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року. Як наголошується, епідемічна ситуація наразі повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.

Деталі – на Урядовому порталі: https://bit.ly/3yEwHbv

З огляду на це ТОВ «ВЕЗ» нагадує споживачам, що під час адаптивного карантину ТОВ «ВЕЗ» та всі територіальні Центри обслуговування клієнтів працюватиме згідно зі ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших нормативних документів

Постанова уряду про встановлення рівнів епідемічної небезпеки: https://bit.ly/3CGUsSq

Читати →
Опубліковано 18.08.2021

З жовтня населення платитиме за електроенергію за зниженою ціною

Уряд зменшив ціну електроенергії для населення до 1,44 грн/кВт-год при споживанні до 250 кВт-год. Про схвалення відповідного рішення повідомив 11 серпня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Деталі: https://bit.ly/3shXs3a

Читати →
Опубліковано 12.08.2021

ТОВ «ВЕЗ» просить споживачів не допускати заборгованості за спожиту електроенергію

ТОВ «ВЕЗ» висловлює вдячність за своєчасну оплату використаної електричної енергії. Водночас наголошуємо, що, на жаль, в окремих споживачів наявна значна заборгованість, яка продовжує накопичуватись, що ставить під загрозу стабільність електропостачання не лише для боржників, а й для сумлінних платників. Просимо Вас і надалі вчасно сплачувати за спожиту електроенергію – це запорука стабільного електропостачання всієї Волині.

ТОВ «ВЕЗ» намагається максимально враховувати індивідуальні потреби та особливості становища кожного конкретного споживача, тому не вдаємося до крайніх заходів щодо всіх боржників.

Читати →
Опубліковано 11.08.2021

2,56 грн за кВт⋅год із розподілом у серпні: ТОВ «ВЕЗ» рекомендує малим непобутовим споживачам перейти на вигідну ціну універсального ринку

Внаслідок значних цінових коливань на сегментах ринку у попередні місяці серпнева ціна на електроенергію на універсальному ринку буде найнижчою за останні кілька років і становитиме всього 2,56 грн за кВт⋅год з ПДВ та з урахуванням плати за послугу з розподілу ПрАТ «Волиньобленерго».

«За весь період діяльності нового ринку електричної енергії, тобто з січня 2019 року і по сьогодні, це суттєво найнижча ціна, – коментує заступник директора ТОВ «ВЕЗ» Оксана Гентіш. – Піклуючись про наших партнерів у бізнесі, яким нелегко в складний час поширення пандемії, рекомендуємо малим непобутовим споживачам, які мають дозволену потужність до 50 кВт і купують електроенергію за вільним цінами, скористатись своїм правом та повернутися на універсальний ринок. Завдяки цьому ви зможете користуватися нинішніми тарифами, а також розраховувати на те, що наші спеціалісти постійно готуватимуть для вас вигідні комерційні пропозиції».

Читати →
Опубліковано 12.07.2021

ТОВ «ВЕЗ» інформує: всі Центри обслуговування клієнтів приймають відвідувачів у звичайному режимі

Але при цьому вимога дотримуватися всіх заходів безпеки зберігається

Шановні споживачі! Інформуємо наших клієнтів про те, що відкрилися і працюють у звичайному режимі всі територіальні Центри обслуговування клієнтів товариства, представництва у Камінь-Каширську, Володимир-Волинську, Горохові, Любомлі та головний офіс.

Читати →
Опубліковано 07.07.2021

ТОВ «ВЕЗ» – одна з перших в Україні компаній, що впровадила цифрові технології diia.gov.ua

Цифрові технології – для полегшення співпраці зі споживачами: ТОВ «Волиньелектрозбут» стало однією з перших в Україні компаній, яка долучилася до Єдиного порталу державних послуг «Дія». Відтепер споживачі товариства можуть використовувати свої дані, електронні копії яких знаходяться у відповідному застосунку, для укладання угод та інших дій.

Читати →
Опубліковано 23.06.2021

Підключитися до газопостачання від ТОВ «ВЕЗ» відтепер можна через «Приват24»

Ділимося гарною новиною: підключитися до газопостачання від ТОВ «Волиньелектрозбут» відтепер ще простіше – це можна зробити через Приват24 (веб-версія). Споживачам достатньо буде увійти до цієї популярної системи інтернет-банкінгу, відтак легко і швидко оформити договір на постачання природного газу від нашого товариства. А найголовніше, що завдяки цьому новому сервісу ви зможете оформити договір дистанційно, а отже, зменшите кількість контактів та вбережете себе і рідних від небезпеки зараження коронавірусом!

Читати →
Опубліковано 08.06.2021

ТОВ «ВЕЗ» інформує про зміни в організації роботи

У зв'язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України та районного поділу Волинської області, а також із метою вдосконалення структури та оптимізації витрат підприємства, ТОВ «ВЕЗ» здійснює реорганізацію територіальних підрозділів. З огляду на це, просимо споживачів врахувати нову структуру при плануванні своєї роботи, життєдіяльності.

Читати →
Опубліковано 18.05.2021

Роз’яснення для споживачів: компенсація деякими категоріям побутових споживачів за спожиту електроенергію у квітні не передбачена

Як уже повідомляло ТОВ «ВЕЗ», 1 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», згідно з якою була запроваджена компенсація окремим категоріям побутових споживачів на оплату електричної енергії, спожитої у I кварталі 2021 року.

Читати →
Опубліковано 07.05.2021

Споживачі ТОВ «ВЕЗ» отримуватимуть інформацію про стан рахунку у VIBER

Нова послуга для споживачів природного газу та електричної енергії – відтепер ТОВ «ВЕЗ» інформуватиме вас про стан особового рахунку через популярний серед багатьох мешканців Волинської області месенджер VIBER. Долучайтеся та користуйтеся новими можливостями!

Читати →
Опубліковано 27.04.2021

Крок назустріч: ТОВ «ВЕЗ» пропонує малому бізнесу нижчу ціну на електроенергію

В умовах карантинних обмежень, що вже більше року тривають у всій країні, чи не найскладніше доводиться малому бізнесу, у якого доходи впали, а ось видатки, і зокрема комунальні платежі, лишилися на рівні. З огляду на це, а також усвідомлюючи необхідність підтримки партнерів у нинішній складний час та те, що постачальник не може знизити законодавчо регульовану ціну на універсальну послугу, ТОВ «ВЕЗ» пропонує дешевшу ціну на електроенергію споживачам, які купують її на універсальному ринку.

Читати →
Опубліковано 21.04.2021

ТОВ «ВЕЗ» закликає споживачів відмовлятися від паперових рахунків і берегти довкілля

Відмова від паперових рахунків за спожиту електричну енергію чи природний газ – нова ініціатива ТОВ «Волиньелектрозбут». Натомість товариство пропонує побутовим споживачам користуватися сучасними онлайн-сервісами для формування рахунків та дистанційної їх оплати.

Читати →
Опубліковано 19.04.2021

Відкритий семінар щодо закупівель від ГО «Центр АСНДІ»

Багато питань сьогодні виникає навколо процесу закупівлі держустановами електричної енергії на 2020 рік. Поява на ринку багатьох ліцензованих постачальників електроенергії в умовах енергореформи мала би мати наслідком виникнення здорової конкуренції на ринку. А чи це відбулось? Досвід впровадження ринку газу в Україні виявив усі негативи перехідного періоду – демпінг цін на відкритих торгах, послідуючі маніпуляції із зміною ціни, передчасне розірвання договорів і т.і. Як бюджетникам не повестись на дешевий «електросир» і не потрапити на гачок фірми одноднівки?...

Читати →
Опубліковано 4 грудня 2019 р.

Обираємо нового постачальника? Будьмо обачливі!

Декілька порад від фахівця з багаторічним досвідом роботи на ринках електроенергі...

Останнім часом від наших клієнтів почастішала інформація про появу у Волинській області пропозицій нових постачальників електроенергії. У великих компаніях є спеціальні підрозділи безпеки, які ретельно перевіряють потенційного постачальника, а що робити керівникам підприємств, установ та підприємцям, які такої можливості не мають?...

Читати →
Опубліковано 12 листопада 2019 р.

Волиньелектрозбут рекомендує!

Відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії, ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ», як постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії за цінами, які розраховуються відповідно до Методики, затвердженої Регулятором. На IV квартал поточного року вартість 1 кВтг на ринку універсальних послуг становить 3,113724 грн з ПДВ. Однак, Споживач універсальної послуги не обмежений в праві купувати електричну енергію за вільними цінами, які в ІV кварталі цього року очікуються суттєво нижчими.

Читати →
Опубліковано 30 жовтня 2019 р.

Популярно про ціни і новий ринок електроенергії

Читати →

Опубліковано 29 вересня 2019 р.

Графік роботи Центрів обслуговування клієнтів «Волиньелектрозбуту» у серпні

Читати →

Опубліковано 30 серпня 2019 р.

Графік роботи Центрів обслуговування клієнтів «Волиньелектрозбуту» у липні

Читати →

Опубліковано 25 червня 2019 р.

Графік роботи Луцького Центру обслуговування клієнтів «Волиньелектрозбуту» у червні

Читати →

Опубліковано 29 травня 2019 р.

ТОВ "ВЕЗ" долучилося до відзначення Всесвітнього дня вишиванки.

Читати →

Опубліковано 16 травня 2019 р.

Оплатіть за спожиту електроенергію, щоб не сплачувати пеню

Із 1 травня в Україні набув чинності Закон "Про житлово-комунальні послуги", який передбачає нарахування пені за несвоєчасну сплату послуг, а також низку інших важливих змін...

Читати →

Опубліковано 6 травня 2019 р.

До уваги клієнтів і партнерів! Нова адреса центрального офісу.

Центральний офіс ТОВ "ВЕЗ" з 06 травня працює за новою адресою: м.Луцьк, вул.Єршова, 11А (2-й поверх)...

Читати →

Опубліковано 6 травня 2019 р.

Як працюватиме Центр обслуговування клієнтів на свята.

На Великодні та травневі свята встановлено наступний режим роботи Центру обслуговування клієнтів у м.Луцьку , вул.Лесі Українки, 16А...

Читати →

Опубліковано 24 квітня 2019 р.

До уваги споживачів електричної енергії!

Задля уникнення черг у Центрі обслуговування клієнтів, що у м. Луцьку, вул. Лесі Українки, 16-А, та створення умов для прийому показників, роботу фахівців центру в п'ятницю 1 березня буде продовжено до 19:00. Також додатково Центр обслуговування клієнтів працюватиме в суботу 2 березня з 9:00 до 17:00...

Читати →

Опубліковано 22 лютого 2019 р.

До уваги побутових споживачів електричної енергії!

З 1 січня 2019 року ПОТОЧНА ОПЛАТА використаної електричної енергії здійснюється на рахунки постачальника універсальних послуг – товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» (ТОВ «ВЕЗ»). Реквізити для оплати вказано на рахунках ТОВ «ВЕЗ». У разі помилкової оплати на розрахунковий рахунок ПрАТ «Волиньобленерго» в січні-лютому 2019 року, кошти будуть переведені на особовий рахунок споживача у ТОВ «ВЕЗ»...

Читати →

Опубліковано 22 лютого 2019 р.

Регулятор на захисті прав споживачів (відео)

НКРЕКП створено "youtube playlist" (список відео) із назвою "Регулятор на захисті прав споживачів"...

Читати →

Опубліковано 5 лютого 2019 р.

До уваги споживачів, які здійснюють розрахунки за електричну енергію, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі

(роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків та електричну енергію, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території!...

Читати →

Опубліковано 1 лютого 2019 р.

Особистий кабінет тимчасово не працюватиме

У середу, 30 січня, триватимуть регламентні роботи із заміни програмного забезпечення...

Читати →

Опубліковано 29 січня 2019 р.

Просимо звернути увагу! Побутовим споживачам, у яких на 1.01.2019 р. була наявна переплата в ПрАТ «Волиньобленерго», її буде повернуто шляхом перенесення на ваш особовий рахунок в ТОВ "ВЕЗ".

БОРГИ за спожиту електричну енергію, що залишилися не погашеними станом на 1.01.2019 р., сплачуються винятково на рахунок ПрАТ «Волиньобленерго»...

Читати →

Опубліковано 22 січня 2019 р.

Важлива інформація для споживачів та учасників роздрібного ринку електроенергії щодо споживачів, які через свої релігійні переконання відмовляються підписувати заяви-приєднання до умов договору про розподіл та постачання електроенергії в частині надання дозволу на обробку персональних даних, а також присвоєння ЕІС-коду точці комерційного обліку

Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України...

Читати →

Опубліковано 21 січня 2019 р.

Громадське інтерактивне телебачення - Дмитро Іванов про ринок енергопослуг на Волині


Дивитись →

Опубліковано 04 січня 2019 р.

З 1 січня 2019 року змінюються ціна на електричну енергію, яка використовується на технічні цілі в багатоквартирних будинках, гуртожитках, дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах

Відповідно до Постанови НКРЕКП № 2010 від 21.12.2018 року ...

Читати →

Опубліковано 28 грудня 2018 р.

Щодо нововведень постачання електроенергії з 1 січня 2019 року

Зважаючи на внесені зміни до Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2020 року включно ...

Читати →

Опубліковано 17 грудня 2018 р.

Договірна модель на новому роздрібному ринку електричної енергії

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії»...

Читати →

Опубліковано 17 грудня 2018 р.