ТОВ «ВЕЗ» закликає споживачів відмовлятися від паперових рахунків і берегти довкілля


Відмова від паперових рахунків за спожиту електричну енергію чи природний газ – нова ініціатива ТОВ «Волиньелектрозбут». Натомість товариство пропонує побутовим споживачам користуватися сучасними онлайн-сервісами для формування рахунків та дистанційної їх оплати.

Сотні тисяч рахунків за спожиті природний газ та електричну енергію щомісяця розходяться за адресами побутових споживачів ТОВ «ВЕЗ». Це десятки тон паперу щороку, які дуже швидко, одразу після оплати, потрапляють на смітники

«З огляду на це, а також із метою збереження довкілля адміністрація товариства звертається до своїх клієнтів: давайте разом замислимося над тим, який вклад у збереження навколишнього середовища може зробити кожен із нас, – коментує директор ТОВ «ВЕЗ» Дмитро Іванов. – Не треба багато, достатньо відмовитися від паперового рахунку і користуватися онлайн-сервісами для оплати спожитої електроенергії та газу. Наше товариство постійно працює над тим, аби удосконалити роботу зі споживачами, і нинішня ініціатива – ще один крок назустріч не тільки громадськості, а наразі й природі. Давайте разом вмикати екосвідомість, так ми збережемо наш прекрасний світ для дітей та онуків!»

Як відмовитися від паперового рахунку? В Особистому кабінеті ТОВ «ВЕЗ» у розділі «Загальна інформація» є панель під назвою «Актуальний рахунок». Поставте галочку у віконечко з написом «Відмова від отримання паперового рахунка», і ТОВ «ВЕЗ» більше не надсилатиме вам їх.

Як бачити нарахування, якщо відмовитися від паперових рахунків? Дуже просто: в Особистому кабінеті «Для дому» ТОВ «ВЕЗ» є можливість сформувати рахунок для сплати за електроенергію та природній газ (навіть роздрукувати їх у разі потреби, але ми закликаємо цього не робити!), а відтак через цей же сервіс оплатити рахунок.

До речі: коли ви оплачуєте газ чи електроенергію через Особистий кабінет, то комісію не платите!

Якщо ви ще не випробували всі переваги Особистого кабінету – не баріться, це справді зручно і просто! Обирайте на офіційному сайті ТОВ «ВЕЗ» https://elektro.volyn.ua рубрику «Кабінет» або переходьте за посиланням: https://ok.elektro.volyn.ua/home/

У разі виникнення запитань звертайтеся до спеціалістів ТОВ «ВЕЗ», ми з радістю допоможемо та проконсультуємо:

За даними німецької організації «Форум з екології та паперу», для виробництва паперу вирубується кожне п'яте дерево на планеті. Давайте разом почнемо працювати над тим, аби зберегти природу для наших нащадків!

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»