Роз’яснення для споживачів: компенсація деякими категоріям побутових споживачів за спожиту електроенергію у квітні не передбачена


Як уже повідомляло ТОВ «ВЕЗ», 1 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», згідно з якою була запроваджена компенсація окремим категоріям побутових споживачів на оплату електричної енергії, спожитої у I кварталі 2021 року.

Постанова: https://bit.ly/3emH8sC

Зокрема, згідно з цим документом, право на компенсацію мало населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками, і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф, мешканці негазифікованих багатоквартирних будинків, які теж користувалися згаданим тарифом, а також багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Кошти для компенсації надходили на рахунки товариства з бюджету. Не мали права на компенсацію громадяни, які отримували субсидію.

З огляду на те, що дія постанови мала чітко визначений період часу, а саме І квартал поточного року, доводимо до відома споживачів, що у платіжках за квітень, які надійдуть на початку травня, компенсація вже не передбачена.

ТОВ «ВЕЗ» нагадує споживачам, що вони завжди можуть звернутися за субсидіями: https://bit.ly/3tADwHT

У разі виникнення запитань ви завжди можете звернутися до:

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»