ТОВ «ВЕЗ» інформує про зміни в організації роботи


У зв'язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України та районного поділу Волинської області, а також із метою вдосконалення структури та оптимізації витрат підприємства, ТОВ «ВЕЗ» здійснює реорганізацію територіальних підрозділів. З огляду на це, просимо споживачів врахувати нову структуру при плануванні своєї роботи, життєдіяльності.

Зокрема, доводимо до відома споживачів, що з 1 липня 2021 року будуть ліквідовані й приєднані до територіальних центрів обслуговування клієнтів такі структурні підрозділи ТОВ «ВЕЗ»:

З огляду на зміни інформуємо споживачів, що вони зможуть звертатися за консультаціями до спеціалістів будь-якого підрозділу ТОВ «ВЕЗ» за адресами:

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» нагадує споживачам, що більшість питань вони можуть вирішувати дистанційно. Для цього достатньо звернутися:

Адреси, території обслуговування та контактні телефони територіальних центрів обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3mXGiFl

Дистанційно, без звернення до спеціалістів, споживачі можуть:

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» звертається до споживачів із проханням максимально використовувати всі онлайн-сервіси та дистанційні способи спілкування – так ми зможемо убезпечити себе та рідних від поширення коронавірусної інфекції.

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ»