Підключитися до газопостачання від ТОВ «ВЕЗ» відтепер можна через «Приват24»


Ділимося гарною новиною: підключитися до газопостачання від ТОВ «Волиньелектрозбут» відтепер ще простіше – це можна зробити через Приват24 (веб-версія). Споживачам достатньо буде увійти до цієї популярної системи інтернет-банкінгу, відтак легко і швидко оформити договір на постачання природного газу від нашого товариства. А найголовніше, що завдяки цьому новому сервісу ви зможете оформити договір дистанційно, а отже, зменшите кількість контактів та вбережете себе і рідних від небезпеки зараження коронавірусом!

Для клієнтів ПриватБанку процес зміни постачальника газу доволі простий. Для цього потрібно скористатися нашими підказками – слідувати коротенькій інструкції.Інструкція для вибору постачальником газу ТОВ «ВЕЗ» через Приват24

  1. Увійдіть зі своїм логіном і паролем на сайт Приват24
  2. У розділі «Послуги/Мої постачальники» виберіть адресу помешкання (за відсутності додати нову адресу), яку бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу, натисніть на картку з адресою.
  3. На вашому екрані з’явиться картка «Газопостачання», після натискання на яку слід обрати зі списку «Новий постачальник» – ТОВ «Волиньелектрозбут». Увага: ви зразу побачите інформацію щодо діючого тарифу на блакитне паливо!
  4. Натискаєте кнопку «Обрати» і побачите форму заяви-приєднання, у якій потрібно зазначити персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу).
  5. Підпишіть сформовану заявку за допомогою SmartID Приватбанку.
  6. Після відправки заявки з вами зв’яжуться спеціалісти ТОВ «Волиньелектрозбут» для підтвердження процесу підключення.

У разі, якщо ви не зможете виконати всі операції, у вас виникнуть запитання чи труднощі – звертайтеся до спеціалістів ТОВ «ВЕЗ», ми з радістю допоможемо та проконсультуємо.
Звертайтеся:

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячна всім споживачам за довіру: ми робимо все, щоб наша співпраця була комфортною та взаємовигідною!

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»