ТОВ «ВЕЗ» – одна з перших в Україні компаній, що впровадила цифрові технології diia.gov.ua


Цифрові технології – для полегшення співпраці зі споживачами: ТОВ «Волиньелектрозбут» стало однією з перших в Україні компаній, яка долучилася до Єдиного порталу державних послуг «Дія». Відтепер споживачі товариства можуть використовувати свої дані, електронні копії яких знаходяться у відповідному застосунку, для укладання угод та інших дій.

«Дія» (скорочено від «Держава і я») – це веб-портал і однойменний мобільний додаток, які є частиною проекту «держава в смартфоні» Міністерства цифрової трансформації України. За допомогою цього застосунку фізична особа має всі потрібні документи в одному місці – у смартфоні, й може використовувати їх.

Оскільки ТОВ «ВЕЗ» постійно працює над тим, щоб запроваджувати нові сервіси та послуги в режимі онлайн, то й зараз товариство вирішило приєднатися до нового проекту. Завдяки цьому споживачі менше часу витрачатимуть на оформлення документів у товаристві, що в умовах поширення коронавірусу вкрай актуально.

Що це дає?

Споживачі, які встановили на своєму смартфоні застосунок «Дія», відтепер при зверненні до ТОВ «ВЕЗ» можуть користуватися електронними копіями ID-картки, закордонного паспорта, ІПН тощо, які є повноправними копіями оригіналів. За допомогою «Дії» значно спростилися процеси, відтепер ксерокопії та інші документи одразу будуть завірені фізичною особою.

Як це працює?

  1. ТОВ «Волиньелектрозбут» генерує QR-код у кабінеті на порталі Дія та роздруковує його в офісі компанії.
  2. Відвідувач компанії сканує QR-код і тим самим підтверджує передачу копії цифрового документа
  3. Готово! ТОВ «ВЕЗ» має всі завірені вами документи і одразу починає з ними працювати!

Деталі: https://youtu.be/4rPFWWBAkMg

Залишилися питання? Звертайтеся:

Ми щиро вдячні нашим клієнтам за довіру: робимо все, щоб наша співпраця була комфортною та взаємовигідною!

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»