ТОВ «ВЕЗ» інформує: всі Центри обслуговування клієнтів приймають відвідувачів у звичайному режимі


Але при цьому вимога дотримуватися всіх заходів безпеки зберігається

Шановні споживачі! Інформуємо наших клієнтів про те, що відкрилися і працюють у звичайному режимі всі територіальні Центри обслуговування клієнтів товариства, представництва у Камінь-Каширську, Володимир-Волинську, Горохові, Любомлі та головний офіс.

Наші клієнти можуть звернутися до спеціалістів будь-якого ЦОК чи представництва (незалежно від місця проживання чи реєстрації) і вирішити свої поточні питання, з’ясувати необхідну інформацію та отримати консультацію. Адреси ЦОК: https://bit.ly/3mXGiFl.

ВОДНОЧАС НАГАДУЄМО: ми продовжуємо дотримуватися заходів безпеки з метою попередження поширення коронавірусної інфекції. Саме тому просимо краян при відвідуванні офісу, ЦОКів вдягати маски, дотримуватися дистанції й не перевищувати встановлену кількість осіб у приміщенні (зазвичай ця інформація вказана при вході до будь-якого офісу ТОВ «ВЕЗ»

Саме з метою збереження вашого здоров’я закликаємо максимально користуватися нашими електронними сервісами, які, до всього, допоможуть зекономити ваш час!

  1. Контролюйте споживання, оплачуйте рахунки, відслідковуйте тарифи онлайн за допомогою «Особистого кабінету»: https://ok.elektro.volyn.ua/home/ (кабінет) https://bit.ly/3tcgbwE (скачати додаток). Особистий кабінет є і в месенджерах Viber (www.viber.com/tovvezpay_bot) і Telegram (@tovvezpay_bot).
  2. Користуйтеся «Особистим кабінетом» для бізнесу:https://ok.elektro.volyn.ua/company .
  3. Оплачуйте рахунки онлайн: https://bit.ly/3sWARIM.
  4. Подавайте заявку на постачання електроенергії/газу дистанційно: https://bit.ly/3vOIYZS.
  5. Приєднуйтеся до умов газопостачання через Приват24: https://bit.ly/35s62li
  6. Документообіг для юридичних споживачів через М.E.Doc. та «Вчасно».
  7. Спілкуйтеся з ТЦОКами дистанційно: https://bit.ly/312Hltk
  8. Отримуйте консультації по телефону: контакт центр - 0 800 300 521, інформаційно-консультаційний центр: (0332) 780 504.

Крім того, всю важливу інформацію ви завжди можете дізнатися на нашому сайті - https://elektro.volyn.ua : ми намагаємося оперативно розміщувати оголошення про нові сервіси та послуги, тарифи та комерційні пропозиції, зміни в роботі та важливі для споживачів рішення.

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячна всім споживачам за порозуміння і дотримання вимог безпеки, адже це – наше з вами здоров’я!

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»