2,56 грн за кВт⋅год із розподілом у серпні: ТОВ «ВЕЗ» рекомендує малим непобутовим споживачам перейти на вигідну ціну універсального ринку


Внаслідок значних цінових коливань на сегментах ринку у попередні місяці серпнева ціна на електроенергію на універсальному ринку буде найнижчою за останні кілька років і становитиме всього 2,56 грн за кВт⋅год з ПДВ та з урахуванням плати за послугу з розподілу ПрАТ «Волиньобленерго».

«За весь період діяльності нового ринку електричної енергії, тобто з січня 2019 року і по сьогодні, це суттєво найнижча ціна, – коментує заступник директора ТОВ «ВЕЗ» Оксана Гентіш. – Піклуючись про наших партнерів у бізнесі, яким нелегко в складний час поширення пандемії, рекомендуємо малим непобутовим споживачам, які мають дозволену потужність до 50 кВт і купують електроенергію за вільним цінами, скористатись своїм правом та повернутися на універсальний ринок. Завдяки цьому ви зможете користуватися нинішніми тарифами, а також розраховувати на те, що наші спеціалісти постійно готуватимуть для вас вигідні комерційні пропозиції».

До речі! Купити електроенергію за найдешевшою ціною універсальної послуги можна тільки у ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ».

Для того, щоб повернутися на універсальний ринок, вам достатньо звернутися до будь-якого Центру обслуговування клієнтів і наші спеціалісти з радістю проконсультують вас, допоможуть оформити документи, супроводжуватимуть у всіх питаннях.

До ваших послуг:

ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячне всім клієнтам за співпрацю: ми робимо все, що надавати якісні послуги та сервіс для вас!

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ»