ТОВ «ВЕЗ» просить споживачів не допускати заборгованості за спожиту електроенергію


ТОВ «ВЕЗ» висловлює вдячність за своєчасну оплату використаної електричної енергії. Водночас наголошуємо, що, на жаль, в окремих споживачів наявна значна заборгованість, яка продовжує накопичуватись, що ставить під загрозу стабільність електропостачання не лише для боржників, а й для сумлінних платників. Просимо Вас і надалі вчасно сплачувати за спожиту електроенергію – це запорука стабільного електропостачання всієї Волині.

ТОВ «ВЕЗ» намагається максимально враховувати індивідуальні потреби та особливості становища кожного конкретного споживача, тому не вдаємося до крайніх заходів щодо всіх боржників. Разом із цим для недопущення перебоїв постачання електричної енергії споживачам, які вчасно і в повному обсязі оплачують використану електричну енергію, ТОВ «ВЕЗ» змушене вдаватись до таких непопулярних заходів щодо боржників, як:

Нагадаємо, що з липня 2021 року банкам дозволено автоматично арештовувати та списувати з банківських рахунків борги за житлово-комунальні послуги на вимогу державних і приватних виконавців. З огляду на це ми вкотре звертаємося до всіх споживачів: намагайтеся не допускати виникнення заборгованості за спожиті енергоносії, адже оплатити рахунки доведеться в будь-якому разі!

Отримати консультацію чи інформацію про стан рахунку, з’ясувати суму заборгованості, уточнити про можливості реструктуризації боргу ви завжди можете, звернувшись до:

Графік роботи: Пн–Чт: 08:00–17:00, Пт: 08:00–15:45, обідня перерва: 12:30–13:15.

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячна всім споживачам за порозуміння та співпрацю!

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»