Волинська область у жовтій зоні: умови роботи ТОВ «ВЕЗ»Відповідне рішення схвалене 28 грудня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України (протокол: https://bit.ly/3exwi2d). Рішення набуло чинності сьогодні, отже, відтепер у Волинська області встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Що це означає і як вплине на роботу?

ТОВ «Волиньелектрозбут» інформує, що в умовах «жовтого» рівня епіднебезпеки головний офіс товариства та всі територіальні Центри обслуговування клієнтів працюватимуть згідно зі ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших чинних нормативних документів. Тобто, ми дотримуємося всіх передбачених законодавством вимог, серед яких:


Просимо всіх відвідувачів при зверненні до товариства та його підрозділів дотримуватися карантинних вимог, адже тільки так ми зможемо зупинити поширення небезпечної інфекції!

Нагадуємо, що для зручності споживачів працюють онлайн-сервіси:

  1. Особистий кабінет «Для дому»: https://ok.elektro.volyn.ua/home/ (кабінет) https://bit.ly/3tcgbwE (додаток). ОK є у Viber і Telegram (@tovvezpay_bot).
  2. Особистий кабінет «Для компаній»: https://ok.elektro.volyn.ua/company.
  3. Оплата рахунків онлайн: https://bit.ly/3sWARIM.
  4. Онлайн-подача заявки на постачання електроенергії/газу: https://bit.ly/3vOIYZS
  5. Приєднання до умов газопостачання через Приват24: https://bit.ly/35s62li
  6. Документообіг для юридичних споживачів через М.E.Doc. та «Вчасно».
  7. Cпілкування з ТОВ «ВЕЗ» дистанційно: https://bit.ly/3mXGiFl
  8. Консультації: контакт центр - 0 800 300 521, інформаційно-консультаційний центр: (0332) 780 504.

Графік роботи ТОВ «ВЕЗ» та Центрів обслуговування клієнтів: Пн – Чт: 08:00 – 17:00, Пт: 08:00 – 15:45, обідня перерва: 12:30 – 13:15.

Увага! Графік роботи у святкові та передсвяткові дні оприлюднений на офіційному сайті товариства.

ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячне всім за порозуміння і дотримання вимог безпеки!

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»