ТОВ «Волиньелектрозбут» - соціально відповідальний постачальник


Соціальна відповідальність бізнесу у наш час проявляється у відповідальному ставленні компанії до свого продукту та послуг, до споживачів, працівників і партнерів. А ще – до стабільного перерахування податків до бюджету, завдяки чому в місцевих та державному бюджетах є кошти на виконання програм, соціальних виплат тощо. У часи поширення пандемії коронавірусу соціальна відповідальність бізнесу зростає в рази, і ТОВ «Волиньелектрозбут» у цьому сенсі є про що говорити.

«Соціальна відповідальність постачальника полягає не лише в виконанні спеціальних обов'язків (ПСО) щодо постачання електроенергії населенню за фіксованою ціною 1,44/1,68 у той час, як її ринкова вартість перевищує 5 гривень, а і в своєчасній сплаті платежів до бюджету, – коментує директор ТОВ «Волиньезлектрозбут» Дмитро Іванов. – Так, із часу створення товариства в 2019 році обсяг бюджетних платежів зріс більш ніж удвічі. При тому, що жодного дня протермінування сплати за всі три роки діяльності не було. Слід додати, що, на відміну від багатьох інших суб'єктів господарювання, у нас в обігу немає жодної готівкової копійки, всі платежі прозорі. Більше того, усі кошти надходять на спеціальні рахунки у державному банку».

Мовою цифр це виглядає так: якщо в перший рік діяльності, а саме в 2019 році, ТОВ «ВЕЗ» перерахувало до бюджету 35 млн грн, то вже за рік – понад 67,7 млн грн, а за результатами 2021-го – 87,8 млн грн. Це – саме ті кошти, які йдуть на забезпечення шкіл і садочків, на будівництво доріг, на придбання обладнання для лікарень та закупівлю медикаментів, на соціальні видатки тощо.

Крім того, ТОВ «ВЕЗ» активно працює в напрямі збереження довкілля, запроваджуючи онлайн-сервіси, в тому числі для оплати рахунків і залучення мешканців області до відмови від паперових квитанцій. «Кілька сотень тисяч рахунків товариство друкує щомісяця. Тільки уявіть: це 660 пачок А4 формату або ж майже 1,7 тони паперу, – коментує Дмитро Іванов. – За підрахунками спеціалістів, на виробництво однієї такої пачки потрібно 8 кілограмів деревини. Тож неважко уявити, скільки ми зможемо зекономити дерев, перейшовши на електронні сервіси. Треба розуміти, що зменшення споживання паперу – це не просто наша ініціатива під гаслом соціальної відповідальності, це спільна праця всіх громадян над збереженням природи для майбутніх поколінь».

Більше про ініціативу ТОВ «ВЕЗ щодо відмови від паперових рахунків можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3uTty5T

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»