Роз'яснення для споживачів

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» (далі ТОВ «ВЕЗ») згідно отриманої ліцензії (Постановою НКРЕКП  від 14.06.18 р. №429) почало здійснювати діяльність з постачання електричної енергії споживачам та на яке покладені функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території – адміністративній території Волинської області.

Договірна модель на новому роздрібному ринку електричної енергії

Враховуючи внесені зміни до Закону, тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов'язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону).

Укладення договорів між споживачами, та ТОВ "ВЕЗ" відповідно до вимог Правил здійснюється з 1 січня 2019 року шляхом приєднання споживачів до публічних договорів про постачання електричної енергії постачальника універсальних послуг , шляхом подання заяви-приєднання , та/або оплати за рахунком, який Вам буде чи можливо вже надіслано одночасно із заявою, та/або фактом споживання будь-яких обсягів електроенергії.

Крім того, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в разі, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, необхідно дотримуватись принципів здійснення публічних закупівель.

З питань закупівель електричної енергії за державні кошти просимо звертатися за телефонами:

тел/факс: (0332) 78-73-23 (багатоканальний)

Е-Mail: vdm@elektro.volyn.ua,

Або перейти за посиланням.