Інформаційно-консультаційний центр

Для формування між ТОВ "ВЕЗ" та споживачами електричної енергії прозорого інформаційного середовища з питань щодо постачання електричної енергії, поліпшення якості обслуговування, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії працює Інформаційно-консультаційний центр.

Основні завдання центру:

Інформаційно-консультаційний центр є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв'язання суперечних питань, що виникли між Товариством та заявниками.

Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику на безоплатній основі.

У разі виникнення суперечностей та спірних ситуацій між ТОВ "ВЕЗ" і споживачами електричної енергії і для об'єктивного їх розв'язання, при інформаційно-консультаційному центрі ТОВ "ВЕЗ" діє колегіальний орган - Комісія Інформаційно-консультаційного центру.

До складу Комісії входять представники територіального представництва Національної комісії регулювання електроенергетики та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Волинській області.

Крім того, Комісією Інформаційно-консультаційного центру проводиться прийом заявників, яких не задовольнили роз'яснення товариства.