Передати показник

Наші клієнти можуть передати фактичні покази електролічильника своїм операторам систем розподілу:

ПрАТ "Волиньобленерго":


 


Для внесення показів зайдіть в свій Особистий кабінет

як передати покази через Особистий кабінет

Виберіть базу ТОВ «ВЕЗ» та клацніть на ній мишкою

як передати покази через Особистий кабінет

Ви потрапите у вікно з Загальною інформацією про особовий рахунок. В цьому ж вікні Ви можете занести покази Вашого лічильника. Для цього натисніть кнопку «Занести покази»

як передати покази через Особистий кабінет

У колонці «Нові покази» у відповідному вікна  вкажіть дату, коли були зняті покази, та, власне, поточні покази лічильника, після чого натисніть кнопку «Занести покази» (в прикладі відображається варіант внесення показів для двохзонного лічильника).

як передати покази через Особистий кабінет

як передати покази через Особистий кабінет

Через Особистий кабінет можна вносити покази будь-якого числа протягом місяця – всі ці покази будуть враховані при розрахунку спожитої електроенергії в поточному розрахунковому місяці.

Щоб нарахування за календарний місяць відбувалося саме по внесеним Вами показам, їх необхідно фіксувати в базі першого числа календарного місяця, наступного за розрахунковим. Крім того, покази, внесені за два дні до початку нового місяця та в перші три дні нового місяця вважаються такими, які передані 1 числа нового місяця.

Якщо покази були внесені в інші дні місяця – то нарахування буде відбуватися згідно показів, розрахованих програмою на перше число місяця з врахуванням наданих споживачем показів. Після отримання реальних показів в наступному місяці, заборгованість, отримана згідно розрахованих показів, буде скоригована в більшу або меншу сторону в залежності від реальних показів.

 

1. Спочатку необхідно зареєструвати ваш номер телефону в системі.

Для реєстрації на номер 093-177-00-67 потрібно надіслати SMS-повідомлення (вартість SMS-повідомлення згідно із діючими тарифами вашого оператора) з таким текстом: «№ особового рахунка*№ будинку*остання оплата».

Приклад: 521000001*125*13,50

Приклад: 521000001*125*13,50

*     якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку,
теж вказуйте тільки номер будинку без номеру квартири;
**   копійки в сумі останньої оплати відділяйте комою;

2. Oчікуєте SMS з підтвердженням реєстрації.

 У відповідь на SMS, яку ви надіслали на першому етапі, вам надійде підтвердження реєстрації –  повідомлення з текстом «Зареєстровано особовий рахунок 5ХХХХХХХХ».

Зареєстровано особовий рахунок номер особового рахунка
На фото приклад повідомлення про успішну реєстрацію в системі

SMS-підтвердження реєстрації, як правило, приходить одразу. Якщо таке SMS не надійшло, можливо, ви зробили помилку у першому етапі. Переконайтеся, будь ласка, що формат надісланого SMS-повідомлення та адресат відповідають наведеному вище розділу інструкції.

3. Передача показів лічильника.

Щоб передати покази лічильника, потрібно надіслати SMS-повідомлення на вже знайомий номер 093-177-00-67 з текстом:

• для однозонного приладу обліку1# покази приладу обліку
Приклад:1#75420

• для двозонного приладу обліку: 1# покази приладу обліку день/ніч
Приклад: 1#1250/1730

• для тризонного приладу обліку: 1# покази приладу обліку пік/напівпік/ніч
Приклад: 1#1324/125/444

Вартість SMS-повідомлення згідно із діючими тарифами вашого оператора.

Приклад:1#75420
На фото приклад повідомлення для двохзонного електролічильника

4. Дізнаємося вартість спожитої електроенергії.

Якщо надісланий показник внесено на ваш особовий рахунок, приходить підтвердження з текстом «Показ прийнято». Коли ж надісланий показник буде меншим за попередній фактично знятий, він не вноситься на ваш особовий рахунок. У відповідь вам приходить SMS-повідомлення з текстом «Покази не прийняті» та інформація про останні зафіксовані покази лічильника.

Показ прийнято
На фото приклад отриманого SMS-повідомлення з підтвердженням прийняття показів та вартістю використаної електроенергії

Звертаємо увагу, що покази приладів обліку, зазначені у SMS-повідомленні, реєструватимуться датою надходження повідомлення.

Якщо у вас є кілька особових рахунків, для користування SMS-сервісом додатково використовується три останні цифри з номеру особового рахунка. Наприклад, для особового рахунка 521000001 потрібно подати показник 1258 відповідно текст повідомлення матиме вигляд «001*1#1258», для особового рахунка 538999125 потрібно подати показник 5963, тому необхідно вводити «125*1#5963».

Крім того, за допомогою SMS-повідомлення можна дізнатися додаткову інформацію про стан особового рахунку. Якщо надіслати SMS-повідомлення, яке містить цифри «1», «2», «3», «4», «5», то у відповідь можна отримати інформацію про:  
1 – заборгованість споживача та останні зареєстровані покази
2 – наявність пільги
3 – тариф, по якому проводиться розрахунок
4 – остання оплата споживача
5 – наявність субсидії на особовому рахунку

Якщо у вас виникатимуть труднощі із передачею показів, ви можете звернутися за  допомогою до працівників Центру обслуговування клієнтів або у місцеву філію ПрАТ «Волиньобленерго», яка вас обслуговує.

 

Адреса електронної пошти для передачі показників - pokazy@energy.volyn.ua

Починаючи з 01.10.2019 р. обробляти інформацію, надіслану поштою, буде робот, тому для максимальної ймовірності потрапляння Ваших показів в обробку необхідно чітко дотримуватися інструкції передачі даних.
Для того, щоб подати показник, необхідно зазначати Ваші дані у форматі:

«Особовий рахунок»#«Показник»

Приклад повідомлення:
500000001#8359
(500000001 – особовий рахунок, 8359 – показник лічильника)

Для споживачів, які мають зонні лічильники, показники слід подавати наступним чином:
Двозонні  лічильники: у повідомленні потрібно вказати чотири значення у форматі:

«Особовий рахунок#Показник_День/Показник_Ніч»

Приклад повідомлення для двозонного приладу обліку:
500000002#125/101
(500000002 – це особовий рахунок,  125 – показник День,  101 – показник Ніч)

 Тризонні лічильники: у повідомленні потрібно вказати чотири значення у форматі: 
«Особовий рахунок#Показник_Пік/Показник_Напівпік/Показник_Ніч»

Приклад повідомлення для тризонного приладу обліку:
500000003#250/75/90
(500000003 – це особовий рахунок, 250 – показник Пік, 75 – показник Напівпік, 90 – показник Ніч)

Повідомлення з показами повинно бути написане тільки в тілі листа. Передавати потрібно тільки поточні покази, покази попередніх період до уваги не приймаються. В одному листі можна передавати будь-яку кількість показників, кожен наступний показник повинен починатися з нового рядка, але всі вони повинні бути відображені у відповідному форматі, описаному вище. Не потрібно прикріплювати до листа додаткові файли з показами – такі листи оброблятися не будуть. Дата отримання листа буде вважатися датою зняття показів, крім двох днів до закінчення місяця та трьох днів з початку нового місяця – покази, отримані в цих межах, будуть фіксуватися як покази станом на перше число нового місяця.

Ваш особовий рахунок Ви можете знайти в договорі, в квитанції за електроенергію, яку Ви отримуєте щомісяця або Ви можете звернутися на філію ПрАТ «Волиньобленерго» чи до Центру обслуговування клієнтів.

Дана електронна пошта - pokazy@energy.volyn.ua- призначена тільки для передачі показників. Для переписки користуйтеся електронною поштою філій ПрАТ «Волиньобленерго»:

Володимир-Волинська філія

fvol.av@energy.volyn.ua

Горохівська філія

fgor.av@energy.volyn.ua

Іваничівська філія

fiva.av@energy.volyn.ua

Камінь-Каширська філія

fkam.av@energy.volyn.ua

Ківерцівська філія

fkiv.av@energy.volyn.ua

Ковельська філія

fkov.av@energy.volyn.ua

Локачинська філія

flok.av@energy.volyn.ua

Луцька районна філія

flr.av@energy.volyn.ua

Луцька міська філія

flm.av@energy.volyn.ua

Любешівська філія

flbv.av@energy.volyn.ua

Любомльська філія

flub.av@energy.volyn.ua

Маневицька філія

fman.av@energy.volyn.ua

Нововолинська філія

fnov.av@energy.volyn.ua

Ратнівська філія

frat.av@energy.volyn.ua

Рожищенська філія

froz.av@energy.volyn.ua

Старо­вижівська філія

fstv.av@energy.volyn.ua

Турійська філія

ftur.av@energy.volyn.ua

Шацький РЕМ Любомльської філії

fshatsk.av@energy.volyn.ua

 

В споживачів тепер є можливість передати покази за допомогою месенджера Telegramm. Для цього потрібно зареєструватися в месенджері та знайти через пошук бот, за допомогою якого і можна вносити покази. Для цього наберіть у вікні пошуку месенджера слово «Волиньобленерго» і після того як бот буде знайдено, підключіть його.

передача показів за допомогою Telegram

У вікні, яке з'явиться, натисніть кнопку «Старт»

передача показів за допомогою Telegram

Далі потрібно просто відповідати на питання, яке буде задавати бот. Крім того, бот буде відображати можливі варіанти відповідей на питання.

передача показів за допомогою Telegram

В залежності від кількості зон у Вашому лічильнику – натисніть відповідну кнопку на екрані смартфону. Як правило у споживачів встановлені звичайні, однотарифні лічильники – для них відведена кнопка 1. Якщо у Вашому лічильнику кілька зон – натискаєте кнопку 2 або 3.
Далі, згідно прикладу, який відображений в поясненні Telegram, вносимо інформацію про Ваш особовий рахунок, номер телефону, та власне покази Вашого лічильника.

передача показів за допомогою Telegram

Ваш особовий рахунок можна побачити в рахунку за електроенергію, яку Ви отримуєте щомісяця, також ви зможете його дізнатися, звернувшись у філію ПрАТ «Волиньобленерго».

При внесенні показів враховуйте, що потрібно вносити всі цифри, які відображені на Вашому лічильнику (включаючи 0), за виключенням дробової частини. Дробова частина, в залежності від типу лічильника, може відділятися від основної або комою (на екрані нових електронних лічильників) або віконце з дробовими показами буде виділятися іншим кольором, як правило червоним (якщо лічильник старої моделі).
Якщо Ваш лічильник багатозонний, то обов'язково вказуйте до якої зони відносяться Ваші покази, набравши слово «день» або «ніч» перед відповідними показами. Для трьохзонних лічильників потрібно набирати «пік», «день», «ніч». Можна також використати звичайні букви для позначень зон обліку: для двухзонних лічильників – «д» для зони день, «н» для зони ніч, для трьохзонних - «д» для зони день, «н» для зони ніч, «п» для пікової зони.

Формат внесення даних:

- для звичайних лічильників:
@525123456 0501234567 05748
«@Особовий рахунок» «клавіша Пробіл» «Номер телефону» «клавіша Пробіл» «Покази»

- для двозонних лічильників:
@525123456 0501234567 День 05748 Ніч 00123
«@Особовий рахунок» «клавіша Пробіл» «Номер телефону» «клавіша Пробіл» «День» «клавіша Пробіл» «Покази лічильника для зони День» «клавіша Пробіл» «Ніч» «клавіша Пробіл» «Покази лічильника для зони Ніч»

- для трьохзонних лічильників
@525123456 0501234567 Пік 0054 День 05748 Ніч 00123
«@Особовий рахунок» «клавіша Пробіл» «Номер телефону» «клавіша Пробіл» «Пік» «клавіша Пробіл» «Покази лічильника для Пікової зони» «клавіша Пробіл» «День» «клавіша Пробіл» «Покази  лічильника для зони День» «клавіша Пробіл» «Ніч» » «клавіша Пробіл» «Покази лічильника для зони Ніч»

передача показів за допомогою Telegram

Після того, як наберете всі цифри, натискайте кнопку «Відправити». Якщо Ви внесли дані без помилок – месенджер відобразить повідомлення про відправку Вашої інформації.

передача показів за допомогою Telegram

Для того, щоб почати спілкування з ботом при передачі показників в наступному місяці – напишіть в чат будь-яке повідомлення – наприклад «Привіт» - і бот буде готовий прийняти нові показники.

 

АТ "Укрзалізниця":
телефоном: (0362) 423-484; (0362) 422-148; 095 651 4286
SMS на номер 095 651 4286 (особовий рахунок та показник)
Viber - 095 651 4286 (особовий рахунок та показник)

ДП "Регіональні електричні мережі":
телефоном (03344) 4-03-10, 4-02-69

Показники лічильників можна також повідомити особисто в Центрах обслуговування клієнтів "Волиньелектрозбуту":
м.Луцьк - вул.Єршова, 11А;
м.Нововолинськ - вул.Автобусна, 1;
смт.Маневичі - вул.100-річчя Маневич, 5;
м.Ковель - вул.Грушевського, 56А.