Оголошення


Волинська область у жовтій зоні: умови роботи ТОВ «ВЕЗ»

Відповідне рішення схвалене 28 грудня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України (протокол: https://bit.ly/3exwi2d). Рішення набуло чинності сьогодні, отже, відтепер у Волинська області встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Що це означає і як вплине на роботу?

ТОВ «Волиньелектрозбут» інформує, що в умовах «жовтого» рівня епіднебезпеки головний офіс товариства та всі територіальні Центри обслуговування клієнтів працюватимуть згідно зі ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших чинних нормативних документів.

Просимо всіх відвідувачів при зверненні до товариства та його підрозділів дотримуватися карантинних вимог, адже тільки так ми зможемо зупинити поширення небезпечної інфекції!
(читати повністю)


Опубліковано 30.12.2021 р.

Володимир Крупко про ринок електроенергії у 2021 році: зростання та деградація

1 січня 2022 року виповниться 2,5 роки «новому» ринку електроенергії в Україні. Чого він досяг у своєму розвитку в 2021 році, а в чому − деградував? Своїм баченням головних віх цього року для електроенергетики поділився Володимир Крупко, СЕО Групи постачальників енергоресурсів Tolk.

Повну версію читайте на Interfax-Україна.


Опубліковано 28.12.2021 р.

Ірина Береснєва: «Сучасна філософія співпраці з клієнтом – знати його потреби й вирішувати їх комплексно»

Чи завжди ціна є пріоритетною на ринку постачання енергетичних послуг? Особливо, коли йдеться про бізнес-споживача? Які критерії для нього можуть бути важливішими за тариф? І чи є такі?

«Починаючи співпрацю з клієнтом, необхідно зрозуміти, що для нього є суттєвим та необхідним, спробувати його відчути, як то кажуть, «спинним мозком», стати ланкою його ДНК, – вважає Ірина Береснєва, директор ТОВ «АВГУСТА» (Група Tolk). – Тому мова йде не просто про продаж товару або послуги. Мова йде про розв’язання низки задач... (читати повністю)


Опубліковано 20.12.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує споживачів про зміну тарифу на передачу електроенергії з 1 січня 2022 року

Згідно з постановою НКРЕКП № 2454 від 1 грудня 2021 року встановлений новий тариф на послуги з передачі електричної енергії для НЕК «Укренерго» на 2022 рік: 345,64 грн/МВт⋅год (без ПДВ).

ТОВ «ВЕЗ» звертає увагу споживачів, що оскільки послуги з передачі є складовою вартості електричної енергії це призведе до зростання вартості електричної енергії для усіх непобутових споживачів.

Проте дане підвищення не стосуватиметься тих непобутових споживачів, які розраховуються за фіксованою ціною, встановленою на рівні 1,68 грн/кВт⋅год. Йдеться, приміром, про колективних побутових споживачів, гуртожитки, які розраховуються за загальним лічильником; про багатоквартирні житлові будинки, в яких електроенергія використовується на технічні цілі; про комунально-побутові потреби релігійних організацій тощо.
читати повністю...


Опубліковано 03.12.2021 р.

Для захисту бізнесу від вимкнень у зимовий період необхідно вибрати надійного постачальника, – Крупко

Україна на порозі зимового періоду 2021/2022 опинилася у ситуації, якої не було останні 7 років: зростання цін на світових ринках та обсяги накопичених енергоресурсів призвели до утворення дефіциту на всіх сегментах ринку електричної енергії. Щоб бізнесу уникнути відключень від електроенергії в цей зимовий період, необхідно вибрати надійного постачальника та з довгостроковими контрактами на постачання електроенергії. Про це заявив СЕО групи компаній Tolk Володимир Крупко.

«Компанії групи Tolk розпочали підготовку до цього осінньо-зимового періоду 2021/2022 ще з травня поточного року, постійно беручи участь у довгострокових аукціонах на Українській енергетичній біржі та укладаючи з генерацією довгострокові гарантовані контракти на постачання електроенергії за фіксованою ціною.
читати повністю...


Опубліковано 11.11.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує про роботу в умовах «червоного» рівня епіднебезпеки

Рішенням Державної комісії ТЕБ та НС від 5 листопада 2021 року вирішено встановити з 8 листопада 2021 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Волинської області.

Протокол: https://bit.ly/3mOLkFC

Інформуємо про обмеження в роботі з клієнтами в умовах «червоного» рівня епіднебезпеки:

читати повністю...


Опубліковано 06.11.2021 р.

Опитування: встановлення приватних сонячних електростанцій від Tolk

Група Tolk розширює сервіс для наших споживачів.

Малі приватні сонячні електростанції (СЕС) – це Ваша вигода та економія. Встановлення СЕС для приватних домогосподарств забезпечить дохід від держави, а група компаній Tolk забезпечить просту реалізацію ваших проєктів із гарантією отримання станції «під ключ».

Щоб зрозуміти, наскільки Ви зацікавлені, просимо відповісти на кілька наших запитань:
https://bit.ly/3k8nUJG


Опубліковано 05.11.2021 р.

ТОВ «Волиньелектрозбут» надає роз’яснення щодо нарахування пільг та субсидій за цінами на електроенергію, що діють із 1 жовтня

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» нагадує споживачам, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. №483 (в редакції постанови КМУ від 11 серпня 2021 р. №859), з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року фіксовані ціни на електричну енергію для індивідуальних побутових споживачів при споживанні до 250 кВт⋅год (включно) становлять 1,44 грн за 1 кВт⋅год; при споживанні понад 250 кВт⋅год — 1,68 грн за 1 кВт⋅год (за весь обсяг).

Постанова КМУ: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/483-2019-%D0%BF/conv#n365

З огляду на зміну ціни, Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення щодо нарахування пільг та субсидій. Так, у ньому зазначено, що poзpaxyнoк пільг i житлових субсидій проводиться до 25 числа за поточний місяць, а інформація про тариф надійде тільки в наступному місяці, оскільки тариф залежить від обсягу споживання за весь місяць (залежно від того, скільки споживач використає – до 250 кВт⋅год чи більше).
читати повністю...


Опубліковано 27.10.2021 р.

Група компаній Tolk презентувала Tolkове тарифне меню для бізнесу

Унікальне тарифне меню для бізнес-споживачів презентувала в Києві під час Міжнародного енергетичного бізнес-форуму «5Е» Група компаній Tolk. У форумі взяли участь більше сотні компаній, що працюють у напрямах енергетики, електротехніки, енергоефективності, екології та енергоресурсів. Пропозиція від Групи містить не лише цінові позиції, а й пропозицію індивідуального підходу та супроводу кожного клієнта.

«Аналогів таких пропозицій, які розробила група компаній Tolk, на ринку немає. Наше завдання наразі таке: зробити з групи Tolk відкритого постачальника, що може кастомізувати пропозиції для клієнтів», − підкреслив СЕО групи компаній Tolk Володимир Крупко.

Ознайомитися з Tolkовим тарифним меню можна за посиланнямі: https://tolk.ua/ua/elektroenergia-dla-biznesa/
читати повністю...


Опубліковано 20.10.2021 р.

Проводимо опитування: «Енергозбереження на Вашому підприємстві»

Допоможемо економити ваші гроші: група компаній Тolk, до якої входить і ТОВ «ВЕЗ», звертається до споживачів-юридичних осіб з проханням дати відповіді на коротеньке опитування щодо способів енергозбереження, запроваджених на їхніх підприємствах.

«Група Tolk завжди піклується про своїх клієнтів. Енергозберігаючі технології на Вашому підприємстві - це Ваша вигода та економія. Вам відомо, що якісне освітлення може підвищити ефективність персоналу до 32% і на третину зменшити кількість помилок та браку? Ми плануємо до запровадження новий продукт - світлодіодне освітлення. Щоб зрозуміти, наскільки Ваше підприємство зацікавлене у цьому продукті, просимо відповісти на декілька наших запитань».

Опитування можна пройти за посиланням: https://bit.ly/3uKBIOw

Група компаній Тolk та ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячні всім, хто долучиться, за участь у опитуванні. Поширюйте цю анкету серед своїх знайомих та друзів, будемо вдячні!

Розвиваємося, запроваджуємо новації, щоб стати для вас кращими партнерами!


Опубліковано 08.10.2021 р.

Протокол засідання Комісії з питань опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік - Опубліковано 24.09.2021 р.
Протокол засідання Комісії

ТОВ «ВЕЗ» інформує про роботу в умовах «жовтого» рівня епіднебезпеки

З 23 вересня в усіх регіонах України встановлюється «жовтий» рівень епіднебезпеки. Таке рішення схвалила на своєму позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України (протокол: https://bit.ly/3hVKXpO)

ТОВ «Волиньелектрозбут» інформує, що в умовах нового рівня епіднебезпеки головний офіс товариства та всі територіальні Центри обслуговування клієнтів працюватимуть згідно зі ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших нормативних документів.

Епідеміологічні вимоги, що діють у офісах ТОВ «ВЕЗ»:

читати повністю...


Опубліковано 22.09.2021 р.

Інформація ТОВ «ВЕЗ» про проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік

На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» повідомляє про те, що з 14 по 23 вересня 2021 року (включно) триватиме відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176.

Порядок надання пропозицій і зауважень до проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік:

Опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли в період проведення відкритого обговорення, буде здійснювати комісія товариства, засідання якої буде проходити 24.09.2021 за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 11 А. Початок засідання о 10:00.

У випадку внесення змін до проекту встановлення тарифу (змін до нього) інформація буде оновлюватися.

Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде встановлений НКРЕКП.


Проект тарифу Товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік


Формування тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік здійснюється відповідно вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176, макропоказників економічного і соціального розвитку України, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 року № 586 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки», економічно-обґрунтованих планових витрат, бухгалтерської та статистичної звітності.

Прогнозований рівень тарифу товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік становить – 152,73 грн./МВтгод/

Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде затверджений НКРЕКП.Опубліковано 13.09.2021 р.

Група Tolk – за знижений тариф 1,44 для побутових споживачів

Кілька останніх місяців поспіль ринок очікував на стрімке зростання цін на електроенергію. Якби це сталося, це лягло б важким тягарем на сімейні бюджети громадян.

Компанії Групи Tolk взяли активну участь в обговоренні пропозицій до майбутніх тарифів та соціальної складової захисту побутових споживачів.

Заручившись підтримкою Уряду та органів місцевої влади, компаніям Групи вдалося не лише відстояти не зростання тарифів на електроенергію, а й домогтися їх зниження для переважної більшості наших споживачів! Відтепер всі побутові споживачі послуг «Волиньелектрозбут» та «Закарпаттяенергозбут», які споживають до 250 кВт на місяць, гарантовано платитимуть лише 1,44 грн за кВт-г замість 1,68 грн.

«Група Tolk завжди піклується про своїх споживачів, – підкреслив СЕО Групи Tolk Володимир Крупко. – Це стосується не лише якості наших послуг та справедливих тарифів, а є нашою загальною політикою соціальної відповідальності».

Tolk завжди піклується про Вас!


Опубліковано 13.09.2021 р.

Група Tolk: Нова модель ПСО потребує змін

Відсутність пільгових тарифів, проблеми Бурштинського енергоострова, касові розриви – про все, що чекає на ринок електроенергії з 1 жовтня через недосконалість нової моделі ПСО, а також про проблемні питання у роботі постачальників універсальної послуги (ПУП) говорили днями у Києві у рамках форуму Energy Club «Спекотна осінь». Активну участь у дискусії взяли представники Групи постачальників енергоресурсів Tolk.

Заступниця директора ТОВ «Волиньелектрозбут» Оксана Гентіш звернула увагу на касові розриви, що виникатимуть у постачальників ПУП через те, що закуповуючи електроенергію за ринковою ціною, компенсацію різниці ціни від Гарантованого Покупця та НАЕК «Енергоатом» вони отримають лише за три місяці. І то − виключно у тому разі, якщо у операторів системи розподілу буде відсутня заборгованість перед «Енергоатомом».

«На території Волинської області розподіл електричної енергії здійснюють чотири оператори системи розподілу. Якщо хоча б один оператор не розрахується з «Енергоатомом», ми можемо не отримати мільйони відшкодування компенсації від Гарантованого Покупця. Залежність від розрахунків третіх осіб взагалі не може бути припустима у фінансовому ПСО», – зауважила представниця «Волиньелектрозбут».

За словами Оксани Гентіш, потрібно враховувати інтереси всіх учасників ринку...
читати повністю...


Опубліковано 09.09.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує про роботу в умовах адаптивного карантину

11 серпня 2021 року уряд схвалив рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року. Як наголошується, епідемічна ситуація наразі повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.

Деталі – на Урядовому порталі: https://bit.ly/3yEwHbv

З огляду на це ТОВ «ВЕЗ» нагадує споживачам, що під час адаптивного карантину ТОВ «ВЕЗ» та всі територіальні Центри обслуговування клієнтів працюватиме згідно зі ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших нормативних документів.

Постанова уряду про встановлення рівнів епідемічної небезпеки: https://bit.ly/3CGUsSq
читати повністю...


Опубліковано 18.08.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» шукає активну молодь з пропозицією додаткового заробітку!

Ви молоді, активні, вчитеся чи не зайняті повністю й бажаєте отримати додатковий заробіток? ТОВ «Волиньелектрозбут» інформує про потребу працівників, які могли б проводити фотофіксацію показників електролічильника та доставку і вручення документів споживачам в місті Луцьку.

ТОВ «ВЕЗ» пропонує активним молодим людям, насамперед студентам, додатковий заробіток. При цьому ми не вимагаємо стажу роботи, але маємо певні вимоги до кандидатів:

Умови праці:

Якщо вам підходять такі умови, ви можете надіслати резюме (обов’язково зазначте в ньому контактний номер телефону) на електронну адресу support@elektro.volyn.ua, в графі «Тема» вкажіть «РОБОТА», або ж подати його особисто в Центр обслуговування клієнтів ТОВ «ВЕЗ» м. Луцьк, вул. Єршова, 11А (контактна особа Корнійчук Ярослав Олександрович 78-05-78).

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»


Опубліковано 13.08.2021 р.

З жовтня населення платитиме за електроенергію за зниженою ціною

Уряд зменшив ціну електроенергії для населення до 1,44 грн/кВт-год при споживанні до 250 кВт-год. Про схвалення відповідного рішення повідомив 11 серпня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Деталі: https://bit.ly/3shXs3a

Згідно з документом, домогосподарства з місячним рівнем споживання електроенергії до 250 кВт⋅год платитимуть за новим зниженим тарифом – 1, 44 грн за кВт⋅год

«Для тих українських родин, які споживають більше 250 кВт⋅год на місяць ціна залишається без змін – тобто 1 гривня 68 копійок», - повідомив Глава Уряду.
читати повністю...


Опубліковано 12.08.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» просить споживачів не допускати заборгованості за спожиту електроенергію

ТОВ «ВЕЗ» висловлює вдячність за своєчасну оплату використаної електричної енергії. Водночас наголошуємо, що, на жаль, в окремих споживачів наявна значна заборгованість, яка продовжує накопичуватись, що ставить під загрозу стабільність електропостачання не лише для боржників, а й для сумлінних платників. Просимо Вас і надалі вчасно сплачувати за спожиту електроенергію – це запорука стабільного електропостачання всієї Волині.

ТОВ «ВЕЗ» намагається максимально враховувати індивідуальні потреби та особливості становища кожного конкретного споживача, тому не вдаємося до крайніх заходів щодо всіх боржників. Разом із цим для недопущення перебоїв постачання електричної енергії споживачам, які вчасно і в повному обсязі оплачують використану електричну енергію, ТОВ «ВЕЗ» змушене вдаватись до таких непопулярних заходів щодо боржників, як:

читати повністю...


Опубліковано 11.08.2021 р.

Група постачальників енергоресурсів Tolk виходить на міжнародний рівень

Група постачальників енергоресурсів Tolk виходить на міжнародний рівень: до групи вирішила приєднатись компанія INTRA ASSETS S.R.L. (Республіка Молдова).

«Від самого початку створення Група Tolk є відкритою для приєднання тих компаній, що поділяють наші цілі та принципи, мають реальний досвід роботи на ринку та бездоганну репутацію, відповідають нашим критеріям корпоративної культури та ведення бізнесу. Таким чином, ми раді залученню до бренду Tolk компанії INTRA ASSETS S.R.L. – гравця перспективного ринку роздрібних та гуртових продажів електроенергії кінцевим споживачам Молдови, а також транзитного ринку», − підкреслив СЕО Групи Tolk Володимир Крупко.

Перед прийняттям рішення молдовська компанія ретельно вивчала досвід сусідніх країн та головних гравців енергетичного ринку й вирішила приєднатися саме до Tolk. Компанія INTRA ASSETS S.R.L. отримала права на комерційне використання айдентики та бізнес-рішень Групи та стала її першим закордонним учасником.

«Зваживши всі сильні сторони, ми зупинилися на українській Групі постачальників енергоресурсів Tolk. Ми повністю поділяємо політику та принципи взаємодії з клієнтами, які сповідує Tolk, а темпи зростання Групи на ринку України – це те, чого ми хотіли б досягти у Молдові», − відзначив директор INTRA ASSETS S.R.L. Віктор Кощуг.

Нагадаємо, що нещодавно три компанії − ТОВ «Августа», ТОВ «Закарпаттяенергозбут» та ТОВ «Волиньелектрозбут» − створили Групу постачальників енергоресурсів Tolk. Її головною метою є подальший розвиток сервісних послуг компаній та розбудова конкурентного ринку електроенергії України. Перші місяці спільної роботи довели синергічний ефект поєднання професійного досвіду учасників, застосування новітніх технологій та оптимізації операційного процесу. Група Tolk задала свій високий стандарт роботи на енергоринку.


Опубліковано 04.08.2021 р.

У серпні тарифи на електроенергію для населення залишаться на рівні 1,68 грн/кВт⋅год

Інформуємо побутових споживачів: у серпні ціна на електроенергію не зміниться і залишиться на рівні 1,68 грн за кВт⋅год до 31 серпня 2021 року.

Відповідне рішення схвалив Кабінет Міністрів України на своєму засіданні (постанова №767 від 28 липня 2021 року).

Ознайомитися з постановою можна за посиланням: https://bit.ly/3igvstr

Так само на наступний місяць збережені коефіцієнти дво- та тризонного обліку. Вартість електроенергії при зонному обліку вираховується відповідно до ціни 1,68 грн/кВт⋅год.

У разі виникнення запитань звертайтеся:

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ»


Опубліковано 29.07.2021 р.

Володимир Крупко: Tolk − новий стандарт у поставках електроенергії

Група компаній Tolk, яку створили ТОВ «Августа», ТОВ «Закарпаттяенергозбут» та ТОВ «Волиньелектрозбут», сьогодні займає 8-ме місце серед понад 700 постачальників енергоресурсів в Україні. Це більше 860 000 клієнтів з об’ємом річного споживання близько 3,3 млрд кВт⋅год, що становить 5% всього ринку. Такі дані навів в інтерв’ю порталу Delo.ua СЕО Групи постачальників енергоресурсів Tolk Володимир Крупко.

«Ми прагнемо до того, щоб бренд Tolk став певним стандартом у поставках електроенергії споживачу. Щоб клієнт, отримавши комерційну пропозицію з логотипом Tolk, відразу був впевнений, що йому запропоновано найнадійніші та найвигідніші умови на ринку», − зауважив Володимир Крупко.

Найближчою метою Групи є трикратне збільшення частки ринку. До 2025 року, наголосив Володимир Крупко, Група має увійти до трійки лідерів та надавати сервісні послуги 15% споживачів України. Це буде супроводжуватись спрощенням та діджиталізацією всіх бізнес-процедур.

Детальніше з сервісами Групи та умовами співробітництва з нею читайте в інтерв’ю за посиланням: https://bit.ly/3i5swOQ


Опубліковано 15.07.2021 р.

2,56 грн за кВт⋅год із розподілом у серпні: ТОВ «ВЕЗ» рекомендує малим непобутовим споживачам перейти на вигідну ціну універсального ринку

Внаслідок значних цінових коливань на сегментах ринку у попередні місяці серпнева ціна на електроенергію на універсальному ринку буде найнижчою за останні кілька років і становитиме всього 2,56 грн за кВт⋅год з ПДВ та з урахуванням плати за послугу з розподілу ПрАТ «Волиньобленерго».

«За весь період діяльності нового ринку електричної енергії, тобто з січня 2019 року і по сьогодні, це суттєво найнижча ціна, – коментує заступник директора ТОВ «ВЕЗ» Оксана Гентіш. – Піклуючись про наших партнерів у бізнесі, яким нелегко в складний час поширення пандемії, рекомендуємо малим непобутовим споживачам, які мають дозволену потужність до 50 кВт і купують електроенергію за вільним цінами, скористатись своїм правом та повернутися на універсальний ринок. Завдяки цьому ви зможете користуватися нинішніми тарифами, а також розраховувати на те, що наші спеціалісти постійно готуватимуть для вас вигідні комерційні пропозиції».

До речі! Купити електроенергію за найдешевшою ціною універсальної послуги можна тільки у ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ».
читати повністю...


Опубліковано 12.07.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує: всі Центри обслуговування клієнтів приймають відвідувачів у звичайному режимі

Але при цьому вимога дотримуватися всіх заходів безпеки зберігається

Шановні споживачі! Інформуємо наших клієнтів про те, що відкрилися і працюють у звичайному режимі всі територіальні Центри обслуговування клієнтів товариства, представництва у Камінь-Каширську, Володимир-Волинську, Горохові, Любомлі та головний офіс.

Саме з метою збереження вашого здоров’я закликаємо максимально користуватися нашими електронними сервісами, які, до всього, допоможуть зекономити ваш час!
читати повністю...


Опубліковано 07.07.2021 р.

До уваги споживачів: тарифи на електроенергію у липні не змінюватимуться!

До уваги побутових споживачів! Ціна на електроенергію для побутових споживачів залишається на рівні 1,68 грн/кВт*год до
31 липня 2021.

Відповідне рішення схвалив Кабінет Міністрів України постановою №659 від 29 червня 2021 року.

Деталі: https://bit.ly/3y9gOZM

Так само на наступний місяць збережені коефіцієнти дво- та тризонного обліку. Вартість електроенергії при зонному обліку вираховується відповідно до ціни 1,68 грн/кВт*год.

У разі виникнення запитань звертайтеся:

Шановні споживачі, нагадуємо: вчасна і в повному обсязі оплата за електроенерію - запорука надійного та якісного надання послуг!

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ»


Опубліковано 30.06.2021 р.

Визначено ціну на природний газ ресурсу липня

ТОВ «ВЕЗ» інформує, що для побутових споживачів природного газу тариф «Місячний» у липні становить - 12,98 грн/м3

Без змін залишається базова річна пропозиція – тариф «Стандарт річний» – 7,98 грн/м3 (діє з 1 травня 2021 по 30 квітня 2022 року)

Нагадуємо, що з 1 травня усі діючі побутові споживачі газу автоматично переведені на базовий річний тариф з фіксованою ціною. Змінити тариф, зокрема, на «Місячний», споживачі можуть шляхом звернення до ТОВ «ВЕЗ». Нові клієнти при підключенні до ТОВ «ВЕЗ» можуть обрати тариф «Стандарт річний» чи тариф «Місячний» у заяві приєднання.

Тарифи ТОВ «ВЕЗ» на природний газ для побутових споживачів – за посиланням: https://bit.ly/3tGIT8E

Заявка на постачання газу: https://elektro.volyn.ua/gust/gzayava.php

Як укласти договір побутовому споживачу: https://bit.ly/3yB0YYT

Для того, щоб почати купувати природний газ у ТОВ «ВЕЗ», потрібно звернутися до наших територіальних Центрів обслуговування клієнтів. Адреси, контакти: https://bit.ly/3mXGiFl.

Можна також подати заявку на нашому сайті або ж через «Приват-24». Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ»


Опубліковано 25.06.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» – одна з перших в Україні компаній, що впровадила цифрові технології diia.gov.ua

Цифрові технології – для полегшення співпраці зі споживачами: ТОВ «Волиньелектрозбут» стало однією з перших в Україні компаній, яка долучилася до Єдиного порталу державних послуг «Дія». Відтепер споживачі товариства можуть використовувати свої дані, електронні копії яких знаходяться у відповідному застосунку, для укладання угод та інших дій.

Оскільки ТОВ «ВЕЗ» постійно працює над тим, щоб запроваджувати нові сервіси та послуги в режимі онлайн, то й зараз товариство вирішило приєднатися до нового проекту. Завдяки цьому споживачі менше часу витрачатимуть на оформлення документів у товаристві, що в умовах поширення коронавірусу вкрай актуально.
читати повністю...


Опубліковано 23.06.2021 р.

Постачальники енергоресурсів створили Групу Tolk

У червні 2021 року компанії ТОВ «Закарпаттяенергозбут», ТОВ «Волиньелектрозбут» та ТОВ «Августа» створили Групу постачальників енергоресурсів Tolk. Її мета – подальший розвиток сервісних послуг компаній та розбудова конкурентного ринку електроенергії України.

Після двох років функціонування нового ринку електроенергії, компанії, керуючись національними інтересами, вирішили об’єднати свої зусилля у розвитку та розбудові лібералізованого ринку. Ключове завдання Групи – надання споживачам якісних послуг та безперебійне постачання ресурсів, створення прозорих та довірчих стосунків з партнерами, підвищення ефективності роботи енергоринку України.

«Стабільність та надійність постачання енергоресурсів – завжди були й залишатимуться пріоритетом у нашій діяльності. Ми віримо, що поєднавши професійний досвід учасників ринку, їх практичні напрацювання та новітні технології, ми отримаємо синергічний ефект на користь кінцевих споживачів», – відзначив СЕО Групи постачальників енергоресурсів Tolk Володимир Крупко.

Група компаній Tolk сьогодні – це колектив з 358 професіоналів, 3,3 млрд кВт·год постачання електроенергії на рік та 860 000 клієнтів.

Учасники Групи продовжать активну діяльність як на локальному, так і на всеукраїнському рівнях, працюючи над диджиталізацією та розвитком додаткових послуг для своїх клієнтів.


Опубліковано 21.06.2021 р.

Підключитися до газопостачання від ТОВ «ВЕЗ» відтепер можна через «Приват24»

Ділимося гарною новиною: підключитися до газопостачання від ТОВ «Волиньелектрозбут» відтепер ще простіше – це можна зробити через Приват24 (веб-версія). Споживачам достатньо буде увійти до цієї популярної системи інтернет-банкінгу, відтак легко і швидко оформити договір на постачання природного газу від нашого товариства. А найголовніше, що завдяки цьому новому сервісу ви зможете оформити договір дистанційно, а отже, зменшите кількість контактів та вбережете себе і рідних від небезпеки зараження коронавірусом!

Для клієнтів ПриватБанку процес зміни постачальника газу доволі простий. Для цього потрібно скористатися нашими підказками – слідувати коротенькій інструкції.
читати повністю...


Опубліковано 08.06.2021 р.

Визначено ціну на природний газ ресурсу червня

ТОВ «ВЕЗ» інформує, що для побутових споживачів природного газу тариф «Місячний» у червні становить - 8,88 грн/м3

Без змін залишається базова річна пропозиція – тариф «Стандарт річний» – 7,98 грн/м3 (діє з 1 травня 2021 по 30 квітня 2022 року)

Нагадуємо, що з 1 травня усі діючі побутові споживачі газу автоматично переведені на базовий річний тариф з фіксованою ціною. Змінити тариф, зокрема, на «Місячний», споживачі можуть шляхом звернення до ТОВ «ВЕЗ». Нові клієнти при підключенні до ТОВ «ВЕЗ» можуть обрати тариф «Стандарт річний» чи тариф «Місячний» у заяві приєднання.

Тарифи ТОВ «ВЕЗ» на природний газ для побутових споживачів – за посиланням: https://bit.ly/3tGIT8E

Заявка на постачання газу: https://elektro.volyn.ua/gust/gzayava.php

Як укласти договір побутовому споживачу: https://bit.ly/3yB0YYT

Для того, щоб почати купувати природний газ у ТОВ «ВЕЗ», потрібно звернутися до наших територіальних Центрів обслуговування клієнтів. Адреси, контакти: https://bit.ly/3mXGiFl.

Можна також подати заявку на нашому сайті або ж через «Приват-24». Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ»


Опубліковано 26.05.2021 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує про зміни в організації роботи

У зв'язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України та районного поділу Волинської області, а також із метою вдосконалення структури та оптимізації витрат підприємства, ТОВ «ВЕЗ» здійснює реорганізацію територіальних підрозділів. З огляду на це, просимо споживачів врахувати нову структуру при плануванні своєї роботи, життєдіяльності.

Зокрема, доводимо до відома споживачів, що з 1 липня 2021 року будуть ліквідовані й приєднані до територіальних центрів обслуговування клієнтів такі структурні підрозділи ТОВ «ВЕЗ»:


читати повністю...


Опубліковано 18.05.2021 р.

Роз’яснення для споживачів: компенсація деякими категоріям побутових споживачів за спожиту електроенергію у квітні не передбачена

Як уже повідомляло ТОВ «ВЕЗ», 1 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», згідно з якою була запроваджена компенсація окремим категоріям побутових споживачів на оплату електричної енергії, спожитої у I кварталі 2021 року.

Постанова: https://bit.ly/3emH8sC
читати повністю...


Опубліковано 7.05.2021 р.

ТОВ ВЕЗ інформує про ціну для побутових споживачів із 1 травня 2021 року

До уваги: ціна на електроенергію для побутових споживачів з 1 травня 2021 року Днями урядовим рішенням схвалена постанова, згідно з якою ціна на електроенергію для побутових споживачів становитиме 1,68 грн за 1 кВт·год до 30 червня 2021 року. Згідно з цим документом, населення платитиме в травні та червні за електроенергію за тією ж ціною, що й досі.

Ознайомитися з постановою можна за посиланням: https://bit.ly/2QDTeVe


Опубліковано 01.05.2021 р.

Графік роботи ТОВ «ВЕЗ» під час Великодніх і травневих свят

ТОВ «Волиньелектрозбут» звертає увагу клієнтів на графік роботи офісу компанії та територіальних центрів обслуговування клієнтів під час Великодніх і травневих свят і просить споживачів врахувати це під час планування свого часу.

Отже, ТОВ «ВЕЗ» працюватиме за таким графіком:

30 квітня (п’ятниця) – скорочений робочий день, триватиме до 14:45;

1, 2, 3, 4 травня – вихідні;

5, 6, 7 травня – робочі дні;

8, 9, 10 травня – вихідні.

Згідно зі статтею 67 Кодексу законів про працю України, якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тож додатковими вихідними будуть 3, 4 та 10 травня.

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»


Опубліковано 29.04.2021 р.

Споживачі ТОВ «ВЕЗ» отримуватимуть інформацію про стан рахунку у VIBER

Нова послуга для споживачів природного газу та електричної енергії – відтепер ТОВ «ВЕЗ» інформуватиме вас про стан особового рахунку через популярний серед багатьох мешканців Волинської області месенджер VIBER. Долучайтеся та користуйтеся новими можливостями!

Частині споживачів Волині в ці дні надійшли повідомлення у VIBER про стан особового рахунку – це спеціалісти товариства запустили в роботу сервіс...
читати повністю...


Опубліковано 27.04.2021 р.

Визначено нові ціни на природний газ для побутових споживачів
(детальніше)

тариф "Місячний" у травні - 7,98 грн./м3

тариф "Стандарт річний" - 7,98 грн./м3 (діятиме з 1 травня 2021 по 30 квітня 2022 року)

Нагадаємо, з 1 травня усі побутові споживачі газу автоматично переведені на річний тариф з фіксованою ціною. Це означає, що впродовж року вартість газу для них може змінюватися лише в бік зменшення. Тариф «Місячний» підійде тим клієнтам, які звикли стежити за тенденціями на газовому ринку. Ціна газу в межах цього тарифу буде змінюватися щомісяця.

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів.
Можна також надати заявку на нашому сайті або ж через "Приват-24". Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 25.04.2021 р.

Визначено нові ціни на природний газ для непобутових споживачів
(детальніше)

Для непобутових споживачів (з річним обсягом споживання до 12 тис. м3) ціна з 01 по 10 травня 8,906 грн./м3

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів.
Можна також надати заявку на нашому сайті або ж через "Приват-24". Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 23.04.2021 р.

Крок назустріч: ТОВ «ВЕЗ» пропонує малому бізнесу нижчу ціну на електроенергію

В умовах карантинних обмежень, що вже більше року тривають у всій країні, чи не найскладніше доводиться малому бізнесу, у якого доходи впали, а ось видатки, і зокрема комунальні платежі, лишилися на рівні.
З огляду на це, а також усвідомлюючи необхідність підтримки партнерів у нинішній складний час та те, що постачальник не може знизити законодавчо регульовану ціну на універсальну послугу, ТОВ «ВЕЗ» пропонує дешевшу ціну на електроенергію споживачам, які купують її на універсальному ринку...
читати повністю...


Опубліковано 21.04.2021 р.

ТОВ "ВЕЗ" закликає відмовлятися від паперових рахунків і берегти довкілля!

Щороку на друк квитанцій за спожиті газ та світло йде десятки тон паперу. Після оплати вони одразу потрапляють на смітники. Технології зараз дозволяють без проблем відмовитись від друкованих квитанцій та стати більш екосвідомими. Зробити це дуже легко. Достатньо в Особистому кабінеті ТОВ «ВЕЗ» перейти у розділ «Загальна інформація», обрати панель «Актуальний рахунок». Поставте галочку у вікні з написом «Відмова від отримання паперового рахунка» і Волиньелектрозбут більше не буде вам їх надсилати!

Як відстежувати нарахування без паперового рахунку?
В Особистому кабінеті «Для дому» ТОВ «ВЕЗ» є вся інформація! Перейдіть за посиланням та переконайтеся самі : https://bit.ly/2RmD8PG
читати повністю...


Опубліковано 19.04.2021 р.

Визначено ціну на природний газ ресурсу квітня

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у квітні - 6,97 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 26.03.2021 р.

Тариф на електроенергію для населення у квітні становитиме 1,68 грн за кВт.год

Тариф на електроенергію для побутових споживачів у квітні не зміниться, тобто, населення й наступного місяця платитиме за ціною 1,68 за 1 кВт.год. Про відповідне рішення, прийняте 24 березня на черговому засіданні уряду, інформує Міністерство енергетики України: https://bit.ly/2QE5p41 Нагадаємо: досі, згідно з урядовою постановою, відповідний тариф мав діяти тільки до 31 березня 2021 року. Відтак Міненергетики та інші державні інституції продовжать працювати над системою, яка допоможе державі захищати вразливих споживачів зокрема на ринку електроенергії, що, своєю чергою, дозволить проаналізувати різні варіанти подальшого ціноутворення.)

Адміністрація ТОВ «Волиньелектрозбут»


Визначено ціну на природний газ ресурсу березня

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у березні - 6,97 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 23.02.2021 р.

На сьогодні головним механізмом забезпечення соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги залишається програма житлових субсидій.

Програма житлових субсидій передбачена Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року № 807).

Держава компенсує сім’ям витрати на оплату житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, які перевищують розмір обов’язкової частини платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Розмір обов’язкової частини платежу за послуги для кожної сім’ї визначається індивідуально за єдиною формулою і залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу

Тобто, чим менші доходи домогосподарства, то меншим є відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги. При цьому, розмір житлової субсидії збільшується у разі підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Куди звертатися за субсидією?

Для отримання житлової субсидії споживачам необхідно звернутися:

 • до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій (поштою, або в електронній формі (через офіційний вебсайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг)
 • до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади, центру надання адміністративних послуг


Опубліковано 21.02.2021 р.

Роз’яснення щодо компенсації деяким категоріям побутових споживачів за спожиту електроенергію

1 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», згідно з якою запроваджується надання компенсації окремим категоріям побутових споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію) на оплату електричної енергії, спожитої у I кварталі 2021 року.

Хто зможе отримати компенсацію?

Компенсація надається для покриття різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла в результаті відміни знижених тарифів і застосування фіксованої ціни для побутових споживачів, встановленої з 1 січня 2021 року, таким категоріям споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію):

 1. Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф.
 2. Населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф.
 3. Багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.
Компенсація здійснюватиметься за рахунок коштів держбюджету на період І кварталу 2021 року через постачальників універсальних послуг, у Волинській області таким є ТОВ «ВЕЗ». Постановою Кабміну визначено, що споживачі отримуватимуть компенсацію автоматично, звертатися до постачальника чи в інші органи з цього приводу не потрібно!

Процедура компенсації

Порядок отримання компенсації, обумовлений постанова КМУ №64 від 01.02.2021:

 • Постачальники універсальних послуг не пізніше 2 числа місяців (лютий - квітень) 2021 року формують і надсилають до Мінсоцполітики реєстр споживачів, які потенційно мають право на компенсацію.
 • Мінсоцполітики звіряє інформацію, що міститься в реєстрах, з відомостями, що містяться в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій, і до 7 числа зазначених місяців повертає постачальникам універсальних послуг реєстри, у яких проставляється ознака щодо споживачів, які є отримувачами житлових субсидій (компенсація не надається споживачам, які за інформацією Мінсоцполітики отримують житлову субсидію)
 • Постачальники універсальних послуг з урахуванням інформації, отриманої від Мінсоцполітики, здійснюють розрахунки сум компенсації споживачам (крім тих, які отримують житлові субсидії) та до 10 числа подають Мінсоцполітики заявки на перерахування коштів для компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії
 • Мінсоцполітики протягом трьох робочих днів після отримання заявок від постачальників універсальних послуг перераховує бюджетні кошти на їх поточні рахунки із спеціальним режимом використання, що зазначені у заявці, в межах відкритих асигнувань за відповідною бюджетною програмою та заявок на перерахування коштів.
 • Розмір місячної компенсації та кінцева сума до оплати буде зазначена у рахунках на оплату електроенергії, які отримує споживач.
 • Споживачі, які користуються особистим кабінетом споживача, зможуть побачити суму компенсації відразу після зарахування коштів на особові рахунки споживачів.
Увага! Зарахування компенсації на особові рахунки здійснюється в наступному місяці після звітного (в лютому за січень, в березні за лютий, в квітні за березень) після надходження коштів від Мінсоцполітики, зазвичай це не раніше 13-15-го числа. У зв'язку з цим надходження рахунків до споживачів, які потенційно мають право на компенсацію, відбувається дещо пізніше ніж зазвичай!

У разі виникнення будь-яких запитань споживачі завжди можуть звернутися до кол-центру ТОВ «ВЕЗ» за номером 0-800-300-521 .


Опубліковано 16.02.2021 р.

Знижено ціну на природний газ ресурсу січня

Нова ціна природного газу для побутових споживачів у січні - 6,97 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 08.02.2021 р.

Визначено ціни на природний газ ресурсу лютого.

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у лютому - 6,97 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 26.01.2021 р.

Новий тариф на електроенергію для населення з 1 січня 2021 року

Із 1-го січня 2021 року Кабінетом Міністрів України змінено тарифи на електроенергію для населення і встановлено єдину фіксовану ціну – 1,68 грн за 1 кВт·год. Відповідну Постанову від 28 грудня 2020 р. № 1325 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» опублікувано 28 грудня 2020 року.

Натомість з 1-го січня залишаються чинними коефіцієнти зонного (диференційованого) обліку електроенергії і ціна буде формуватись за новим тарифом.


Опубліковано 29.12.2020 р.

Визначено ціни на природний газ ресурсу січня.

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у січні - 8,699 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 26.12.2020 р.

Інформуємо про зміни умов надання універсальної послуги

ТОВ «ВЕЗ» нагадує своїм споживачам про зміни, які стосуються права на отримання універсальної послуги (згідно Закону України "Про ринок електричної енергії").

Так, до 31 грудня 2020 року право на таку послугу мають побутові споживачі та малі непобутові споживачі, бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та інші споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

З 1 січня 2021 року право побутових споживачів на отримання універсальної послуги лишається незмінним, а ось серед непобутових споживачів (зокрема бюджетних установ) таке право залишиться лише за малими непобутовими споживачами – тобто тими в кого договірна потужність до 50 кВт.

ТОВ «ВЕЗ» і надалі прагне продовжувати надійне та безперебійне постачання електричної енергії на взаємовигідних умовах. Для продовження договірних відносин споживачам які не є малими непобутовим (тобто з потужністю від 50кВт) необхідно лише вибрати, підписати та повернути одну з підготовлених для Вас комерційних пропозиції. Таким чином Ви приєднаєтесь до публічного договору про постачання електричної енергії (за “вільними цінами”).

Окремо акцентуємо увагу на тому, що якщо споживач, який втрачає право на універсальну послугу, завчасно (до 31 грудня 2020 року) не обере електропостачальника за вільними цінами, то постачання електричної енергії на їх об’єкти буде здійснюватися постачальником «останньої надії» протягом періоду, що не перевищує 90 днів. Зазначимо, що ціни на спожиту електричну енергію постачальника «останньої надії» є вищими від ринкових.

Дякуємо за те, що ви залишаєтесь з нами. ТОВ «ВЕЗ» завжди прагне до порозуміння та плідної співпраці!


Опубліковано 27.11.2020 р.

Визначено ціни на природний газ ресурсу грудня.

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у грудні - 7,699 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 25.11.2020 р.

Визначено ціни на природний газ ресурсу листопада.

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у листопаді - 8,250 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 26.10.2020 р.

Сплачуйте «Волиньелектрозбут» без комісії з EasyPay!

Використовуйте платіжну систему EasyPay та сплачуйте послуги «Волиньелектрозбут» без комісії. Просто оберіть для себе зручний спосіб оплати:

Комісія 0% діє на усі способи оплат. Обирайте зручний спосіб та сплачуйте без додаткових платежів та черг.

А ще у Особистому кабінеті EasyPay ви можете створити Шаблон платежу, щоб не вводити щоразу дані платіжки або налаштувати автоматичний Регулярний платіж. З EasyPay зручно та вигідно.

Перейти на сайт та сплатити без комісії


Визначено ціни на природний газ ресурсу жовтня.

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у жовтні - 6,19 грн./м3 (детальніше)

Для непобутових споживачів (з річним обсягом споживання до 12 тис. м3) ціна з 01 по 10 жовтня 6,318 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 25.09.2020 р.

Визначено ціни на природний газ ресурсу вересня.

Ми пропонуємо нашим споживачам комплексну якісну послугу за хорошою ціною та сервісом – постачання електроенергії і природного газу.

Нагадаємо, що з 1 серпня цього року будь-який побутовий споживач газу має право змінити постачальника і купувати його за кращою ціною і сервісом. Доставку газу й надалі здійснюють оператори розподільчих мереж (облгази), тому оплата послуги з доставки газу здійснюється окремо.

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у вересні - 4,99 грн./м3 (детальніше)

Для непобутових споживачів (з річним обсягом споживання до 12 тис. м3) ціна з 01 по 10 вересня 6,318 грн./м3 (детальніше)

Для того щоб купити природний газ у нас потрібно звернутись до наших територіальні Центрів обслуговування клієнтів. Наші фахівці, за необхідності, допоможуть Вам оформити документи і зробити ксерокопії. Довідки можна отримати зателефонувавши на безкоштовну «гарячу лінію» 0 800 300 521


Опубліковано 26.08.2020 р.

До уваги власників СЕС/ВЕС приватних домогосподарств!

Вам набридло щомісяця відвідувати наше товариство щоб отримати і підписати документи? З метою економії Вашого і нашого часу на оформлення документів щодо згенерованої СЕС/ВЕС електроенергії та розрахунків по "зеленому тарифу" запроваджується електронний сервіс обміну документами "ВЧАСНО". Дякуючи цьому сервісу (безкоштовному для Вас) - ви швидко зможете отримати та підписати Акти/Звіти, довідатись про обсяг та вартість виробітки електроенергії генеруючою установкою домогосподарства!

Можливості дистанційного сервісу:

Для використання електронного сервісу, необхідно звернутися в місцевий ТЦОК або представництво ТОВ "ВЕЗ".

Сонячна панель Vчасно


Опубліковано 19.08.2020 р.

Зручно, просто, доступно!

Відтепер працює спрощена альтернатива "Особистому кабінеті побутового споживача" - чат-боти Viber і Telegram. Ви можете дізнатись про свою заборгованість, обсяг спожитої електроенергії, перевірити свої платежі, а також швидко перейти до функції внесення показників електролічильника.

Відскануйте смартфоном відповідний QR-код і ви в чаті: задавайте питання!

Чат-боти        Чат-боти


Опубліковано 19.08.2020 р.

До уваги непобутових споживачів!

ТОВ «Волиньелектрозбут» пропонує постачання природного газу суб’єктам господарювання. Обравши нас постачальником газу, ви отримаєте ряд суттєвих переваг:

Ми маємо власні запаси газу в підземних сховищах, працюємо з надійними і кваліфікованими трейдерами і здійснюємо торгові операції на Українській енергетичній біржі.

З ціновими пропозиціями непобутовим споживачам можна ознайомитись за посиланням: Комерційна пропозиція

Якщо маєте питання чи потрібна індивідуальна консультація:


Опубліковано 24.07.2020 р.

До уваги споживачів!

Відповідно до вимог чинного законодавства Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» повідомляє про внесення змін до публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг та договору про постачання електричної енергії споживачу.

Зміни стосуються юридичної адреси ТОВ «ВЕЗ», яка змінена на: 43026, Волинська область, м. Луцьк, вул. Єршова, 11-А, та впорядкування нумерації додатків до публічних договір про постачання електричної енергії.

Ознайомитись зі змінами можна за посиланнями :

Ви споживач універсальної послуги Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (з 01.07.2020р.)

Ви споживач за вільними цінами Договір про постачання електричної енергії (з 01.07.2020р.)

Для бюджетних установ  Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги (з 01.07.2020р.)


До уваги власників СЕС приватних домогосподарств!

«Волиньелектрозбут» відновлює виплату коштів по «зеленому» тарифу. Жорсткі заходи економії обігових коштів товариства і пом’якшення карантинних обмежень і дають можливість розпочати погашення заборгованості перед власниками СЕС приватних домогосподарств. Не зважаючи на наявну заборгованість НЕК «Укренерго» перед ТОВ «ВЕЗ» виплати будуть здійснюватися власними коштами товариства.

Просимо взяти до уваги, що товариство також власними коштами змушене було сплатити усі належні податки у квітні і травні відповідно до проведених нарахувань, а це – чималенька сума. Наш фінансовий стан ще не дозволяє сьогодні погасити заборгованість в повному обсязі, але збереження позитивної динаміки платежів дає надію, що це відбудеться найближчим часом.

Оформлення документів для першого траншу погашення нашої заборгованості в стадії завершення. Дякуємо ваше за розуміння і підтримку, які були внеском в збереження стабільного електропостачання уразливих споживачів Волині у складний період карантину.


Опубліковано 21.05.2020 р.

Сервіс для обміну електронними документами вже працює!

Пропонуємо непобутовим споживачам скористатись новим сервісом обміну електронними платіжними документами. Повідомляємо про завершення тестування і початок роботи сервісу обміну документами через М.E.Doc. Цей сервіс буде корисним для бюджетних установ, платників ПДВ, комунальних підприємств та підприємців.

Для того, щоб скористатись цим сервісом потрібно оформити додаткову угоду (скачати за посиланням) та надіслати її у ТОВ «ВЕЗ» в будь-який зручний спосіб (оригінал поштовим зв’язком, скан-копію по вайберу чи електронною поштою). Якщо у вас немає ЕЦП його можна отримати в будь-якому сертифікованому центрі сертифікації ключів.


Опубліковано 08.05.2020 р.

До уваги власників СЕС приватних домогосподарств!

До квітня 2020 року виплати власникам приватних домогосподарств за електроенергію вироблену з альтернативних джерел (СЕС, ВЕС) здійснювались «Волиньелектрозбутом» за рахунок власних коштів, з наступним відшкодуванням від НЕК «Укренерго». Стабільна (до запровадження карантину) платіжна дисципліна споживачів і можливість відключати неплатників дозволяла нам не звертати увагу на систематичні затримки відшкодування коштів з боку НЕК «Укренерго». І ви щомісяця, вчасно, отримували належні вам кошти. Також, вчасно, ви отримали виплати на свої картки і у березні 2020 року.

Однак, внаслідок запровадження карантинних обмежень і окремих Урядових рішень, недоплати споживачів за використану електричну енергію у квітні критично зросли. Зменшились майже на 20% надходження коштів від населення і непобутових споживачів Волинської області. Таке суттєве зниження платежів і, разом з тим, стрімке (до +15%) зростання споживання електроенергії населенням (яке ми купуємо і сплачуємо сьогодні, а кошти споживачі мають сплатити лише в наступному місяці) призвели до різкого зменшення обігових коштів ТОВ «Волиньелектрозбут». Дефіцит наших обігових коштів був поглиблений тим, що до сьогодні НЕК «Укренерго» не відшкодувало попередні виплати. Ці чинники перетнули критичну межу і позбавили нас можливості вчасно перерахувати належні вам виплати за електроенергію вироблену з альтернативних джерел.

Власні обігові кошти товариства та залучені банківські кредити сьогодні направляються виключно на розрахунки з ДП «Оператор ринку» для забезпечення сталого електропостачання уразливих споживачів Волинської області в умовах карантину, в першу чергу - населення, медичних установ, підприємств житлово-комунального господарства та інших, які  відносяться до критичної інфраструктури і сфери життєзабезпечення населення.

ТОВ «ВЕЗ» здійснило розрахунок розміру виплат у квітні і оформило усі належні документи, але ми змушені відтермінувати розрахунки через нестачу коштів. Перерахування коштів «по зеленому тарифу» буде здійснено за першої ж можливості. Прикро, але це реальність. У цей складний, для усіх нас час, ми працюємо задля світла у домівках волинян та сталого електропостачання найнеобхідніших установ та підприємств. Сподіваємось на ваше розуміння ситуації, що склалась!


Опубліковано 24.04.2020 р.

Шановні споживачі!

Для Вашої зручності реєструйтесь в Особистому кабінеті споживача: https://ok.elektro.volyn.ua/home/

Ви можете контролювати Ваші розрахунки за електропостачання, друкувати рахунки на оплату та дізнаватися актуальну інформацію про тарифи, стан розрахунків, історію споживання. Реєстрація є безкоштовною. Побутові споживачі можуть оплатити за електроенергію не виходячи з дому без комісії, а кошти при цьому миттєво зараховуються на Ваш особовий рахунок, є можливість добавити декілька особових рахунків на один акаунт і здійснювати необхідні операції по обслуговуванню .

Інструкція для реєстрації в Особистому кабінету побутового споживача


Опубліковано 05.03.2020 р.

Шановні клієнти!

Зважаючи на рекомендації Міністерства охорони здоров’я України та з метою зниження ризиків розповсюдження коронавірусної інфекції територіальні ЦОК «Волиньелектрозбуту» відсьогодні з 12год.30 хв. до 11 травня переходять на режим роботи без клієнтів.

Просимо Вас використовувати телефонний, електронний зв’язок та наші електронні сервіси. Телефони і адреси електронної пошти для зв’язку з нами наведено на сторінці «Контакти» нашого сайту (https://elektro.volyn.ua/contacts/contacts.php).


Опубліковано16.03.2020 р.

Протокол засідання Комісії з питань опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік - Опубліковано 23.09.2020 р.

http://elektro.volyn.ua/about/files/protokol_2020.pdf

Інформація ТОВ «ВЕЗ» про проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік

На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» повідомляє про те, що з 11 по 22 вересня 2020 року (включно) триватиме відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісій, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176.

Порядок надання пропозицій і зауважень до проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік:

Опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли в період проведення відкритого обговорення, буде здійснювати комісія товариства, засідання якої буде проходити 23.09.2020 за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 11 А. Початок засідання о 10:00.

У випадку внесення змін до проекту встановлення тарифу (змін до нього) інформація буде оновлюватися.
Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде встановлений НКРЕКП.


Проект тарифу Товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік

Формування тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік здійснюється відповідно вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176, макропоказників економічного і соціального розвитку України, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки», економічно-обґрунтованих планових витрат, бухгалтерської та статистичної звітності.

Прогнозований рівень тарифу товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік становить - 122,41 грн./МВтгод/

Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде затверджений НКРЕКП.Опубліковано 10.09.2020 р.

До уваги власників СЕС приватних домогосподарств!

До квітня 2020 року виплати власникам приватних домогосподарств за електроенергію вироблену з альтернативних джерел (СЕС, ВЕС) здійснювались «Волиньелектрозбутом» за рахунок власних коштів, з наступним відшкодуванням від НЕК «Укренерго». Стабільна (до запровадження карантину) платіжна дисципліна споживачів і можливість відключати неплатників дозволяла нам не звертати увагу на систематичні затримки відшкодування коштів з боку НЕК «Укренерго». І ви щомісяця, вчасно, отримували належні вам кошти. Також, вчасно, ви отримали виплати на свої картки і у березні 2020 року.

Однак, внаслідок запровадження карантинних обмежень і окремих Урядових рішень, недоплати споживачів за використану електричну енергію у квітні критично зросли. Зменшились майже на 20% надходження коштів від населення і непобутових споживачів Волинської області. Таке суттєве зниження платежів і, разом з тим, стрімке (до +15%) зростання споживання електроенергії населенням (яке ми купуємо і сплачуємо сьогодні, а кошти споживачі мають сплатити лише в наступному місяці) призвели до різкого зменшення обігових коштів ТОВ «Волиньелектрозбут». Дефіцит наших обігових коштів був поглиблений тим, що до сьогодні НЕК «Укренерго» не відшкодувало попередні виплати. Ці чинники перетнули критичну межу і позбавили нас можливості вчасно перерахувати належні вам виплати за електроенергію вироблену з альтернативних джерел.

Власні обігові кошти товариства та залучені банківські кредити сьогодні направляються виключно на розрахунки з ДП «Оператор ринку» для забезпечення сталого електропостачання уразливих споживачів Волинської області в умовах карантину, в першу чергу - населення, медичних установ, підприємств житлово-комунального господарства та інших, які  відносяться до критичної інфраструктури і сфери життєзабезпечення населення.

ТОВ «ВЕЗ» здійснило розрахунок розміру виплат у квітні і оформило усі належні документи, але ми змушені відтермінувати розрахунки через нестачу коштів. Перерахування коштів «по зеленому тарифу» буде здійснено за першої ж можливості. Прикро, але це реальність. У цей складний, для усіх нас час, ми працюємо задля світла у домівках волинян та сталого електропостачання найнеобхідніших установ та підприємств. Сподіваємось на ваше розуміння ситуації, що склалась!


Опубліковано 24.04.2020 р.

Шановні споживачі!

Для Вашої зручності реєструйтесь в Особистому кабінеті споживача: https://ok.elektro.volyn.ua/home/

Ви можете контролювати Ваші розрахунки за електропостачання, друкувати рахунки на оплату та дізнаватися актуальну інформацію про тарифи, стан розрахунків, історію споживання. Реєстрація є безкоштовною. Побутові споживачі можуть оплатити за електроенергію не виходячи з дому без комісії, а кошти при цьому миттєво зараховуються на Ваш особовий рахунок, є можливість добавити декілька особових рахунків на один акаунт і здійснювати необхідні операції по обслуговуванню .

Інструкція для реєстрації в Особистому кабінету побутового споживача


Опубліковано 05.03.2020 р.

Важлива інформація для споживачів!

ТОВ "Волиньелектрозбут" обрахувало вартість електричної енергії для споживачів універсального ринку на 2-й квартал 2020 року та повідомляє, що він становить для споживачів 2-го класу напруги 2,03936 грн. за 1 кВтгод без ПДВ. Звертаємо увагу, що ця вартість враховує плату за розподіл та передачу. Враховуючи особливості тарифоутворення, очікується, що ціни на електроенергію  на універсальному ринку в 2-му кварталі будуть значно привабливішими від цін вільного ринку.

Пропонуємо споживачам, які перейшли з універсального ринку на ринок вільних цін розглянути доцільність повернення на універсальний ринок з 1 квітня 2020 року. Для цього лише потрібно подати в найближчі підрозділи ТОВ «Волиньелектрозбут» заяву-приєднання і підписану комерційну пропозицію для універсальної послуги.

Повна інформація про ціни на електроенергію на універсальному ринку...


Опубліковано 05.03.2020 р.

Друзі, колеги! Пані та панове!

Ще рік тому в штаті нашого товариства було лише декілька працівників. Сьогодні нас – 165. За цей рік зусиллями нашого колективу побудована інфраструктура товариства – підрозділи центрального офісу, Центри обслуговування клієнтів, представництва в містах і районах. Створено технічну, матеріальну і технологічну базу.

Надзвичайно важливим був перехід до нової моделі роздрібного ринку електричної енергії у першому півріччі цього року. Складний і болючий процес розподілу діяльності відбувся цивілізовано і майже безконфліктно дякуючи узгодженим діям усіх учасників процесу розподілу і постачання електричної енергії. Головним для усіх учасників було здійснити цей перехід у максимально комфортний і непомітний для споживачів спосіб. Це нам вдалося.

Робота нашого згуртованого і професійного колективу перетворили «Волиньелектрозбут» в надійне і стабільне підприємство, яке динамічно розвивається і адаптується до нових умов роботи у конкурентному середовищі. Надзвичайно важливою і цінною для нас була і є підтримка засновника, партнерів і колег. Наші успіхи були би неможливими без наших клієнтів.

Сьогодні «Волиньелектрозбут» займає домінуючу роль на ринку постачання електричної енергії Волинської області. Від ефективності нашої роботи залежить комфорт пересічних мешканців Волині, конкурентоспроможність підприємств і підприємців, стабільна робота комунальних підприємств та бюджетних установ. Ми намагаємось бути сучасною, професійною, клієнтоорієнтованою командою, яка має на меті задоволення запитів і потреб клієнтів на взаємовигідних умовах в довгостроковій перспективі.

В складних умовах сьогодення, ви, шановні колеги, постачаєте нашим клієнтам енергію розвитку, прогресу, комфорту, тепла і світла. Рисами справжніх енергетиків завжди були наполегливість, відповідальність, надійність, дисциплінованість і високий професіоналізм. Саме такими ви і є. Щире спасибі вам за вашу роботу.

Вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика. Бажаємо вам, людям, які пов'язали своє життя з енергетикою, високих досягнень, морального і матеріального задоволення від роботи! Добробуту і процвітання вашим сім'ям!

Адміністрація ТОВ «Волиньелектрозбут»


Опубліковано 21.12.2019 р.


Опубліковано 20.12.2019 р.

Інформація про тариф на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.12.2019 № 2702 Товариству з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут" для здійснення діяльності з надання універсальної послуги встановлено тариф на послуги постачальника універсальних послуг на рівні 64,48 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість).


Опубліковано 10.12.2019 р.

До уваги побутових споживачів!

Через проведення регламентних технічних робіт на сервері доступ до Особистого кабінету побутового споживача тимчасово буде заблоковано. Повноцінно роботу в Особистому кабінеті орієнтовно буде відновлено 25.11.2019 р.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


Опубліковано 20.11.2019 р.

Обираємо нового постачальника? Будьмо обачливі!

Декілька порад від фахівця з багаторічним досвідом роботи на ринках електроенергі...

Останнім часом від наших клієнтів почастішала інформація про появу у Волинській області пропозицій нових постачальників електроенергії. У великих компаніях є спеціальні підрозділи безпеки, які ретельно перевіряють потенційного постачальника, а що робити керівникам підприємств, установ та підприємцям, які такої можливості не мають?...
читати повністю...


Опубліковано 12.11.2019 р.

Волиньелектрозбут рекомендує!

Відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії, ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ», як постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії за цінами, які розраховуються відповідно до Методики, затвердженої Регулятором. На IV квартал поточного року вартість 1 кВтг на ринку універсальних послуг становить 3,113724 грн з ПДВ. Однак, Споживач універсальної послуги не обмежений в праві купувати електричну енергію за вільними цінами, які в ІV кварталі цього року очікуються суттєво нижчими...
читати повністю
...


Опубліковано 30.10.2019 р.

Оголошення про дію нових договорів

Для споживачів, які мають діючі договори про постачання електричної енергії з ТОВ «ВЕЗ» - за необхідності внесення змін до договору щодо застосування розрахункових рахунків із спеціальним режимом використання за міжнародним стандартом IBAN, які є обов'язковими до застосування з 01 листопада 2019 року, рекомендуємо укласти відповідну додаткову угоду до договору.

Для нових споживачів – договір укладається в новій редакції, що діє з 01.10.2019р. з врахуванням змін щодо реквізитів розрахункового рахунку, передбачених постановою Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні" (зі змінами).

Нові редакції договорів розміщені за посиланнями: Для побутових споживачів; Для бюджетних установ; Для бізнесу


Опубліковано 30.09.2019 р.

Протокол засідання Комісії з питань опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік - Опубліковано 24.09.2019 р.

http://elektro.volyn.ua/about/files/protocol.pdf

Інформація ТОВ «Волиньелектрозбут» про проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік

На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ТОВ «Волиньелектрозбут»  повідомляє про те, що з 12 по 23 вересня 2019 року (включно) триватиме відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісій, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176.
Порядок надання пропозицій і зауважень до проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік:

Опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли в період проведення відкритого обговорення, буде здійснювати комісія товариства, засідання якої буде проходити 24.09.2019 за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 11 А. Початок засідання о 10:00.
У випадку внесення змін до проекту встановлення тарифу (змін до нього) інформація буде оновлюватися.

Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде встановлений НКРЕКП.
Проект тарифу ТОВ «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік - Опубліковано 11.09.2019 р.

Формування тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік здійснюється відповідно вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176, макропоказників економічного і соціального розвитку України, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 555 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки», економічно обґрунтованих планових витрат, бухгалтерської та статистичної звітності.
Прогнозований рівень тарифу ТОВ «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік становить - 110,88 грн/МВтгод.

Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде затверджений НКРЕКП.Опубліковано 11.09.2019 р.

До уваги споживачів вільного ринку!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» пропонує Споживачам електричної енергії нові комерційні пропозиції, які вводяться в дію з 1 жовтня 2019 року. Більш детально ознайомитись з умовами комерційних пропозицій...

Звертаємо Вашу увагу, що тариф на постачання електроенергії за вільними цінами нашої компанії один з найнижчих в Україні. Разом з тим відсутнє зобов'язання щодобового погодинного планування електроспоживання та штрафні санкції.


Опубліковано 09.09.2019 р.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

З 5 серпня 2019 року в банківській системі України запроваджено застосування  міжнародного номера банківського рахунку IBAN. З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення платежів.

У зв’язку з цим ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» повідомляє про розрахункові рахунки для оплати за спожиту електроенергію в системі IBAN

№ поточних рахунків із спеціальним режимом використання Постачальника у форматі IBAN в Філії Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк»,  ЄДРПОУ 42159289

Філія оператора системи розподілу

UA 1130339800000 26 036 319 724 281

для споживачів ринку вільних цін

UA 6130339800000 26 030 304 724 281

Володимир-Волинська

UA 9330339800000 26 030 315 724 281

Горохівська

UA 6630339800000 26 031 303 724 281

Іваничівська

UA 9830339800000 26 031 314 724 281

Камінь-Каширська

UA 7130339800000 26 032 302 724 281

Ківерцівська

UA 0630339800000 26 032 313 724 281

Ковельська

UA 7630339800000 26 033 301 724 281

Локачинська

UA 1130339800000 26 033 312 724 281

Луцька районна

UA 8130339800000 26 034 300 724 281

містоЛуцьк

UA 1630339800000 26 034 311 724 281

Любешівська

UA 7130339800000 26 035 309 724 281

Любомльська

UA 2130339800000 26 035 310 724 281

Шацька

UA 7630339800000 26 036 308 724 281

Маневицька

UA 8130339800000 26 037 307 724 281

Нововолинська

UA 8630339800000 26 038 306 724 281

Ратнівська

UA 2130339800000 26 038 317 724 281

Рожищенська

UA 9130339800000 26 039 305 724 281

Старовижівська

UA 2630339800000 26 039 316 724 281

Турійська

Просимо при оплаті рахунків за електричну енергію вказувати новий розрахунковий рахунок!


Опубліковано 08.08.2019 р.


До уваги власників приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії за «зеленим тарифом»!


З 5 серпня 2019 року в банківській системі України запроваджено застосування  міжнародного номера банківського рахунку IBAN. З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення платежів, тобто банківські операції будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» інформує, що для здійснення належних розрахунків за вироблену електричну енергію за «зеленим» тарифом, Вам  необхідно звернутися до банківської установи для відкриття  рахунку ІBАN, отримати відповідну довідку та надати її ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ».

У іншому разі, ТОВ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ" не зможе здійснити перерахування належних Вам коштів за вироблену електричну енергію за «зеленим» тарифом.


Опубліковано 08.08.2019 р.

Повідомлення для споживачів-юридичних осіб, що користуються сервісом Особистого кабінету

Відтепер сайт Особистого кабінету споживача-юридичної особи ТОВ «ВЕЗ» буде знаходитись за адресою https://ok.elektro.volyn.ua/.
Для формування рахунку за активну електроенергію в Особистому кабінеті необхідно попередньо занести показники засобів обліку в Особистому кабінеті Оператора системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою https://energo.volyn.ua/company/, і лише після цього формувати рахунок (в Особистому кабінеті ТОВ «ВЕЗ»).


Опубліковано 08.08.2019 р.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

З 5 серпня 2019 року в банківській системі України запроваджено застосування  міжнародного номера банківського рахунку IBAN. З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення платежів.

У зв’язку з цим ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» повідомляє про розрахункові рахунки для оплати за спожиту електроенергію в системі IBAN

№ поточних рахунків із спеціальним режимом використання Постачальника у форматі IBAN в Філії Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк»,  ЄДРПОУ 42159289

Філія оператора системи розподілу

UA 1130339800000 26 036 319 724 281

для споживачів ринку вільних цін

UA 6130339800000 26 030 304 724 281

Володимир-Волинська

UA 9330339800000 26 030 315 724 281

Горохівська

UA 6630339800000 26 031 303 724 281

Іваничівська

UA 9830339800000 26 031 314 724 281

Камінь-Каширська

UA 7130339800000 26 032 302 724 281

Ківерцівська

UA 0630339800000 26 032 313 724 281

Ковельська

UA 7630339800000 26 033 301 724 281

Локачинська

UA 1130339800000 26 033 312 724 281

Луцька районна

UA 8130339800000 26 034 300 724 281

містоЛуцьк

UA 1630339800000 26 034 311 724 281

Любешівська

UA 7130339800000 26 035 309 724 281

Любомльська

UA 2130339800000 26 035 310 724 281

Шацька

UA 7630339800000 26 036 308 724 281

Маневицька

UA 8130339800000 26 037 307 724 281

Нововолинська

UA 8630339800000 26 038 306 724 281

Ратнівська

UA 2130339800000 26 038 317 724 281

Рожищенська

UA 9130339800000 26 039 305 724 281

Старовижівська

UA 2630339800000 26 039 316 724 281

Турійська

Просимо при оплаті рахунків за електричну енергію вказувати новий розрахунковий рахунок!


Опубліковано 08.08.2019 р.

До уваги споживачів вільного ринку!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» відповідно до вимог чинного законодавства повідомляє про внесення змін до комерційних пропозицій, що є невід’ємним додатком до договору про постачання електричної енергії споживачу, у зв’язку зі зміною тарифу на передачу згідно Постанови НКРЕКП № 1411 від 12.07.2019. та який становитиме - 312,14 грн./МВтгод. (без ПДВ).

Ознайомитись зі змінами, що набувають чинності з 01.08.2019р., можна за посиланням :

Комерційна пропозиція № 12. "Стабільна" (вводиться в дію з 01.08.2019р.)

Комерційна пропозиція № 11.1. "Партнерська 1"(вводиться в дію з 01.08.2019р.)

Комерційна пропозиція № 10.1. "Лояльна 1" (вводиться в дію з 01.08.2019р.)

Комерційна пропозиція № 8.1. "Диференційована" (вводиться в дію з 01.08.2019р.)


Опубліковано 10.07.2019 р.

До уваги непобутових споживачів електричної енергії!
ОНОВЛЕНО комерційну пропозицію № 8.1 «ДИФЕРЕНЦІЙОВАНА»

ТОВ «ВЕЗ» пропонує оновлену комерційну пропозицію з диференційованою ціною, яка враховує індивідуальний графік споживання. Обов’язкова умова - наявність системи погодинного обліку електроенергії. Запроваджується з 1 серпня. Ознайомитися з умовами комерційної пропозиції можна за посиланням http://elektro.volyn.ua/files/business/business-commercial-offer/kom_prop_8-1.pdf


Опубліковано 08.07.2019 р.

До уваги непобутових споживачів Луцького району!

з 10 липня обслуговування непобутових споживачів "Волиньелектрозбуту" (юридичних осіб та підприємців, бюджетних установ та організацій) буде проводитись в приміщенні Луцького центру обслуговування клієнтів. Ми чекаємо на вас за адресою вул.Єршова, 11А, м.Луцьк. (http://www.elektro.volyn.ua/contacts/csc.php)


Опубліковано 03.07.2019 р.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ З АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ КУПІВЛЮ ТАКОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗА «ЗЕЛЕНИМ» ТАРИФОМ

На відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулось 27 червня 2019 року були прийняті постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт» та від 27.06.2019 № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447». Враховуючи зазначене, розрахунки за електричну енергію вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, пропонуємо здійснювати згідно з «зеленими» тарифами встановленими зазначеними постановами, а саме:...


Опубліковано 02.07.2019 р.

Повідомлення для споживачів-юридичних осіб, що користуються сервісом Особистого кабінету

Відтепер сайт Особистого кабінету споживача-юридичної особи ТОВ «ВЕЗ» буде знаходитись за адресою https://ok.elektro.volyn.ua/.
Для формування рахунку за активну електроенергію в Особистому кабінеті необхідно попередньо занести показники засобів обліку в Особистому кабінеті Оператора системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою https://energo.volyn.ua/company/, і лише після цього формувати рахунок (в Особистому кабінеті ТОВ «ВЕЗ»).


Опубліковано 27.06.2019 р.

До уваги споживачів вільного ринку!

У відповідності до Закону України «Про ринок електричної енергії» з 01 липня 2019 року запроваджується нова модель гуртового ринку електричної енергії. Враховуючи, що низка нормативних документів, які регулюють гуртове тарифоутворення перебувають на сьогодні в стадії доопрацювання, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» змушене змінити умови комерційних пропозицій в частині формування ціни. Роздрібна ціна електричної енергії для споживача буде складатися з фактичної середньозваженої ціни гуртової закупівлі електричної енергії Постачальником, тарифу на послуги з передачі (затверджується НКРЕКП) та націнки Постачальника. Звертаємо Вашу увагу, що розмір націнки Постачальника встановили в розмірі - 0,035 грн. за 1кВт·год (без урахування ПДВ).

З 1 липня 2019 року узгоджена з Вами раніше комерційна пропозиція втрачає свою чинність. Більш детально ознайомитись із умовами нових комерційних пропозицій можна за посиланням:  http://elektro.volyn.ua/business/business-commercial-offer.php


Опубліковано 10.06.2019 р.