Оголошення


Інформація ТОВ «Волиньелектрозбут» про проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік

На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ТОВ «Волиньелектрозбут»  повідомляє про те, що з 12 по 23 вересня 2019 року (включно) триватиме відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісій, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176.
Порядок надання пропозицій і зауважень до проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік:

Опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли в період проведення відкритого обговорення, буде здійснювати комісія товариства, засідання якої буде проходити 24.09.2019 за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 11 А. Початок засідання о 10:00.
У випадку внесення змін до проекту встановлення тарифу (змін до нього) інформація буде оновлюватися.

Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде встановлений НКРЕКП.
Проект тарифу ТОВ «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік - Опубліковано 11.09.2019 р.

Формування тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік здійснюється відповідно вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.10.2018 №1176, макропоказників економічного і соціального розвитку України, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 555 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки», економічно обґрунтованих планових витрат, бухгалтерської та статистичної звітності.
Прогнозований рівень тарифу ТОВ «Волиньелектрозбут» на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік становить - 110,88 грн/МВтгод.

Товариство звертає увагу на те, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг буде затверджений НКРЕКП.Опубліковано 11.09.2019 р.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗА «ЗЕЛЕНИМ ТАРИФОМ»!

З 5 серпня 2019 року в банківській системі України запроваджено застосування  міжнародного номера банківського рахунку IBAN. З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення платежів, тобто банківські операції будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» інформує, що для здійснення належних розрахунків за вироблену електричну енергію за «зеленим» тарифом, Вам  необхідно звернутися до банківської установи для відкриття  рахунку ІBАN, отримати відповідну довідку та надати її ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ».

У іншому разі, ТОВ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ" не зможе здійснити перерахування належних Вам коштів за вироблену електричну енергію за «зеленим» тарифом.


Опубліковано 30.08.2019 р.

Повідомлення для споживачів-юридичних осіб, що користуються сервісом Особистого кабінету

Відтепер сайт Особистого кабінету споживача-юридичної особи ТОВ «ВЕЗ» буде знаходитись за адресою https://ok.elektro.volyn.ua/.
Для формування рахунку за активну електроенергію в Особистому кабінеті необхідно попередньо занести показники засобів обліку в Особистому кабінеті Оператора системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою https://energo.volyn.ua/company/, і лише після цього формувати рахунок (в Особистому кабінеті ТОВ «ВЕЗ»).


Опубліковано 08.08.2019 р.

Інформація для споживачів електроенергії «за вільними цінами»

Структура ціни електроенергії за липень 2019 року:

Складова

Ціна (без ПДВ)

Грн./кВтгод.

Частка %

Фактична середньозважена ціна закупівлі електроенергії Постачальником на усіх сегментах ринку з урахуванням розподілу небалансів та обов’язкових податків крім ПДВ

1,74723

82,05

Послуги Оператора системи передачі (НЕК «Укренерго») *

0,34743

16,31

Надбавка постачальника (ТОВ «ВЕЗ»)

0,035

1,64

Разом:

2,12966

100,00

Відповідно до умов комерційних пропозицій № 10 «Лояльна» і № 11 «Партнерська»

Довідково:

З 01.07.2019 року відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії»  постачальники зобов’язані купувати електроенергію на різних сегментах ринку: двосторонніх договорів, ринку на добу наперед (РДН), внутрішньодобовому ринку (ВДР) та балансуючому ринку.

Закупівельні ціни на усіх сегментах ринку мали тенденцію приросту у порівнянні із оптовою ринковою ціною (ОРЦ) до 01.07.19. Так, у липні ц.р. середньозважена ціна пікового навантаження на ринку «на добу наперед» (РДН) склала – 1,98 грн./кВт.год. при ОРЦ у червні – 1,81 грн./кВт.год. Крім того, ціни пікового навантаження на електронній біржі прямих договорів коливались від 1,72 грн./кВт.год до 2,03 грн./кВт.год. (період пікового навантаження з 08:00 до 23:00).

З метою мінімізації вартості закупівлі електричної енергії ТОВ «ВЕЗ» здійснювало гуртову купівлю електроенергії не лише на РДН та ВРД, а також за двосторонніми договорами. За рахунок точного прогнозування погодинних обсягів купівлі, нам вдалося мінімізувати небаланси і, як наслідок, уникнути здорожчання електроенергії на балансуючому ринку.

*  Звертаємо також увагу на те, що тариф на послуги оператора системи передачі (НЕК «Укренерго»), який до 01 липня був складовою ОРЦ і становив 0,07 грн./кВт.год. з 01 липня збільшився до 0,34743 грн./кВт.год.


Опубліковано 08.08.2019 р.

До уваги непобутових споживачів електричної енергії!
ОНОВЛЕНО комерційну пропозицію № 8.1 «ДИФЕРЕНЦІЙОВАНА»

ТОВ «ВЕЗ» пропонує оновлену комерційну пропозицію з диференційованою ціною, яка враховує індивідуальний графік споживання. Обов’язкова умова - наявність системи погодинного обліку електроенергії. Запроваджується з 1 серпня. Ознайомитися з умовами комерційної пропозиції можна за посиланням http://elektro.volyn.ua/files/business/business-commercial-offer/kom_prop_8-1.pdf


Опубліковано 08.07.2019 р.

До уваги непобутових споживачів Луцького району!

з 10 липня обслуговування непобутових споживачів "Волиньелектрозбуту" (юридичних осіб та підприємців, бюджетних установ та організацій) буде проводитись в приміщенні Луцького центру обслуговування клієнтів. Ми чекаємо на вас за адресою вул.Єршова, 11А, м.Луцьк. (http://www.elektro.volyn.ua/contacts/csc.php)


Опубліковано 03.07.2019 р.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ З АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ КУПІВЛЮ ТАКОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗА «ЗЕЛЕНИМ» ТАРИФОМ

На відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулось 27 червня 2019 року були прийняті постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт» та від 27.06.2019 № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447». Враховуючи зазначене, розрахунки за електричну енергію вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, пропонуємо здійснювати згідно з «зеленими» тарифами встановленими зазначеними постановами, а саме:...


Опубліковано 02.07.2019 р.

Повідомлення для споживачів-юридичних осіб, що користуються сервісом Особистого кабінету

Відтепер сайт Особистого кабінету споживача-юридичної особи ТОВ «ВЕЗ» буде знаходитись за адресою https://ok.elektro.volyn.ua/.
Для формування рахунку за активну електроенергію в Особистому кабінеті необхідно попередньо занести показники засобів обліку в Особистому кабінеті Оператора системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою https://energo.volyn.ua/company/, і лише після цього формувати рахунок (в Особистому кабінеті ТОВ «ВЕЗ»).


Опубліковано 27.06.2019 р.

До уваги споживачів вільного ринку!

У відповідності до Закону України «Про ринок електричної енергії» з 01 липня 2019 року запроваджується нова модель гуртового ринку електричної енергії. Враховуючи, що низка нормативних документів, які регулюють гуртове тарифоутворення перебувають на сьогодні в стадії доопрацювання, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» змушене змінити умови комерційних пропозицій в частині формування ціни. Роздрібна ціна електричної енергії для споживача буде складатися з фактичної середньозваженої ціни гуртової закупівлі електричної енергії Постачальником, тарифу на послуги з передачі (затверджується НКРЕКП) та націнки Постачальника. Звертаємо Вашу увагу, що розмір націнки Постачальника встановили в розмірі - 0,035 грн. за 1кВт·год (без урахування ПДВ).

З 1 липня 2019 року узгоджена з Вами раніше комерційна пропозиція втрачає свою чинність. Більш детально ознайомитись із умовами нових комерційних пропозицій можна за посиланням:  http://elektro.volyn.ua/business/business-commercial-offer.php


Опубліковано 10.06.2019 р.