...
Шановні споживачі! Україна опинилася у пеклі війни, ми протистоїмо йому на всіх фронтах. Одна з ліній оборони сьогодні, крім допомоги військовим, – забезпечення життєдіяльності держави: лікарень, органів влади, рятувальників, телевізійників, оборонних підприємств. Усі вони не зможуть працювати без світла, тому наше з вами завдання – ВЧАСНО І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ОПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ, ЩОБ ВИРОБНИКИ МОГЛИ ПРИДБАТИ РЕСУРСИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

ТОВ «ВЕЗ» у нинішній складний час робить все можливе для забезпечення електропостачання Волинської області: наші фахівці на своїх робочих місцях, взаємодіють з усіма учасниками ринку енергетики, оперативно реагують на виклики. Наразі один із таких – велика заборгованість споживачів за спожиту електроенергію. Якщо ви не оплачуєте квитанції, ми не можемо перерахувати кошти підприємствам-виробникам і вони, відповідно, не мають за що купити вугілля та інші складові для виробництва електроенергії.

Без світла сьогодні не зможуть працювати лікарні, пункти забору крові, не обігріватимуться будинки, не буде зв’язку і навіть не зможуть спрацювати системи сповіщення. Тому просимо – попри всі складнощі! – мобілізувати свої фінансові зусилля ще і в цьому напрямі.

Просимо оплачувати рахунки всіма доступними способами: через Особистий кабінет побутового споживача ( ok.elektro.volyn.ua/home ),
інші онлайн-сервіси ( bit.ly/3bn2Uxw ), банківські установи, пошту.

Оплачуємо рахунки, постачаємо електроенергію, протистоїмо загарбнику!

Слава Україні!

Додаткові енергоощадні лампи можна безкоштовно отримати в "Укрпошті"

По 5 додаткових енергоощадних ламп безкоштовно можуть отримати пенсіонери у відділеннях АТ "Укрпошта". Для цього їм потрібно лише пред'явити пенсійне посвідчення.

Такі зміни до Порядку реалізації експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії внесено Кабінетом міністрів України.

Опубліковано 27.11.2023 р.
Наталія Німець, Група Tolk: «Питання заборгованості перед учасниками ринку енергетики потрібно вирішувати на законодавчому рівні»

Виклики та шляхи розв'язання проблеми заборгованості за механізмом ПСО на українському енергетичному ринку обговорювали днями учасники платформи Energy Freedom by Energy Club. Професіонали в галузі енергетики – представники урядових структур, органів центральної влади, народні депутати, компанії-члени Energy Club, серед яких представники Групи Tolk, а також провідні галузеві експерти спільно з відомим українським журналістом та медіаекспертом Андрієм Куликовим говорили про ситуацію в енергетиці, вплив заборгованості на учасників ринку, наслідки для постачальників універсальних послуг та шляхи виходу з ситуації.

Опубліковано 22.11.2023 р.
Просвітницький проєкт Tolk у напрямі енергозаощадження презентували на Волині

Що таке електроенергія і звідки вона береться? Наскільки вона корисна кожному з нас? Як заощаджувати електроенергію, користуючись нею щодня? Чому так важливо вимикати світло, коли виходиш із помешкання? Відповіді на ці та подібні запитання обговорювали днями з дітками у Луцькій гімназії № 21 ім. М. Кравчука, куди спеціалісти ТОВ «Волиньелектрозбут» (Група Tolk) завітали з просвітницьким проєктом у напрямі енергозаощадження.

Опубліковано 15.11.2023 р.
До уваги непобутових споживачів, у яких наявна заборгованість за спожиту електричну енергію!

Шановні споживачі! Інформуємо вас, що Міненерго України затверджено наказ від 10 жовтня 2023 №307 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року №148 », яким врегульовано процедуру відключення непобутових споживачів-боржників від електропостачання.

Опубліковано 14.11.2023 р.
Зміна робочого графіку, сонячні панелі чи імпортна електрика: як цієї зими виживатиме бізнес?

Попри оптимістичні реалії сьогодення, підприємці мають бути готовими до можливих блекаутів і вже нині навчитися ефективно споживати електроенергію. Особливо, це питання актуальне у контексті підняття ціни для комерційних клієнтів. Саме тому сьогодні на перший план виходять пропозиції, які допомагають заощадити електроенергію чи заробити на її виробництві. Група компаній Tolk пропонує своїм партнерам цікаві пропозиції, які вивчали закарпатські журналісти.

Опубліковано 13.11.2023 р.
НКРЕКП сьогодні встановила нові граничні ціни на електроенергію

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на сьогоднішньому засіданні встановила нові граничні ціни на електроенергію. Вони почнуть діяти з доби постачання 01.12.2023 на ринку "на добу наперед" (РДН) та внутрішньодобового ринку (ВДР).

Опубліковано 09.11.2023 р.
Інформація про перерви в електропостачанні