...
Шановні споживачі! Україна опинилася у пеклі війни, ми протистоїмо йому на всіх фронтах. Одна з ліній оборони сьогодні, крім допомоги військовим, – забезпечення життєдіяльності держави: лікарень, органів влади, рятувальників, телевізійників, оборонних підприємств. Усі вони не зможуть працювати без світла, тому наше з вами завдання – ВЧАСНО І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ОПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ, ЩОБ ВИРОБНИКИ МОГЛИ ПРИДБАТИ РЕСУРСИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

ТОВ «ВЕЗ» у нинішній складний час робить все можливе для забезпечення електропостачання Волинської області: наші фахівці на своїх робочих місцях, взаємодіють з усіма учасниками ринку енергетики, оперативно реагують на виклики. Наразі один із таких – велика заборгованість споживачів за спожиту електроенергію. Якщо ви не оплачуєте квитанції, ми не можемо перерахувати кошти підприємствам-виробникам і вони, відповідно, не мають за що купити вугілля та інші складові для виробництва електроенергії.

Без світла сьогодні не зможуть працювати лікарні, пункти забору крові, не обігріватимуться будинки, не буде зв’язку і навіть не зможуть спрацювати системи сповіщення. Тому просимо – попри всі складнощі! – мобілізувати свої фінансові зусилля ще і в цьому напрямі.

Просимо оплачувати рахунки всіма доступними способами: через Особистий кабінет побутового споживача ( ok.elektro.volyn.ua/home ),
інші онлайн-сервіси ( bit.ly/3bn2Uxw ), банківські установи, пошту.

Оплачуємо рахунки, постачаємо електроенергію, протистоїмо загарбнику!

Слава Україні!

Михайло Петрук: «Працюємо без зупинки. Економіка повинна рухатись»

Працювати попри ракетні обстріли й наступ ворожої техніки – це сьогодні не дивина, а мало чи не щоденний подвиг багатьох українців. І коли розумієш, що від твоїх дій залежить, чи працюватимуть операційні в лікарнях, садочки та школи, підприємства і хлібопекарні – тоді робиш усе можливе, щоб виконати покладені обов’язки. Саме цим керуються нині тисячі енергетиків, які під обстрілами відновлюють інфраструктуру, забезпечують роботу генерацій, здійснюють всі необхідні операції на енергоринку. Саме так дивиться на свою роботу й начальник відділу оптової закупівлі ТОВ «Волиньелектрозбут» (Група Tolk) Михайло Петрук, який разом із колективом однодумців робить усе можливе, щоб у складні часи виконувати свою роботу на найвищому рівні.

Опубліковано 25.11.2022 р.
Оплатіть електроенергію за тих, хто в скруті – робіть світлі справи!

Нагадаємо, за перші кілька тижнів до ініціативи долучилися понад 300 осіб на суму майже 120 тисяч гривень! Родини, які отримали підтримку, безмежно вдячні благодійникам!

Важливо! Наразі ми удосконалили функціонал, і тепер оплатити суму боргу можна частково. Для цього потрібно увійти на сторінку «Робіть світлі справи» на сайті https://tolk.ua/ua/oplata-zaborgovanostey/ , обрати будь-який особовий рахунок споживача та натиснути на кнопку «Хочу допомогти». Коли ви натиснете на картці із вказаною сумою заборгованості, на моніторі з’явиться віконечко, в яке можна вписати суму, якою ви можете підтримати обрану родину.

Опубліковано 22.11.2022 р.
До уваги громадян, які отримують субсидію та пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Згідно з постановою уряду від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», починаючи з 1 жовтня 2022 року розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. З 1 грудня 2022 року функції із призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Пенсійного фонду. З огляду на це на громадян очікують певні зміни, які ТОВ «ВЕЗ» просить взяти до відома.

Опубліковано 17.11.2022 р.
Якісні та потужні генератори від Групи компаній Tolk

З проблемою перебоїв у енергопостачанні сьогодні мало не щодня стикаються як мешканці багатоквартирних будинків, так і приватних садиб у різних населених пунктах України. Причина цього відома, як і те, що попереду – довга зима, а тому слід подбати про альтернативне енергозабезпечення бодай найактуальніших потреб. Найкращим рішенням для забезпечення оселі електроенергією стануть бензинові генератори, які група компаній Tolk пропонує придбати за конкурентною ціною.

Опубліковано 14.11.2022 р.
Наталія Німець, група Tolk: «Робіть світлі справи – підтримайте тих, хто цього потребує»

Кожен українець у нинішній скрутний час може допомогти тим співвітчизникам, котрі перебувають у скруті – багатодітним чи малозабезпеченим родинам, тим, хто втратив годувальника. Зробити це можна, приєднавшись до ініціативи Групі компаній Tolk – і оплатити за потребуючих борг за спожиту електроенергію.

Більше про це, а також чому важливо вчасно та в повному обсязі оплачувати рахунки за спожиту електроенергію – у відеосюжеті «21 каналу Унгвар»: https://youtu.be/SxJ-rnfDEN8

Опубліковано 08.11.2022 р.
Вікторія Глухайкіна: Я впевнена, що ми переможемо!

Щоб забезпечити безперебійне постачання електроенергії споживачам, Вікторії Глухайкіной, керівниці департаменту роздрібної торгівлі електричною енергією ТОВ «Августа» (Група Tolk), доводилось працювати безпосередньо під ракетними обстрілами.

Департамент роздрібної торгівлі електричною енергією, який очолює Вікторія Глухайкіна, одним із перших відчув на своїй роботі наслідки російського вторгнення 24 лютого. Процес постачання електроенергії неможливо перервати ні на хвилину, постійно необхідно бути на зв’язку з генераціями та споживачами, узгоджувати графіки та обсяги, незважаючи на будь-які форс-мажорні обставини.

«Я впевнена, що ми переможемо! Наша країна стане набагато сильнішою. Проте це дається дуже великою ціною», – зазначає Вікторія Глухайкіна.

Опубліковано 03.11.2022 р.