ТОВ «ВЕЗ» просить оплачувати рахунки! Для протистояння ворогу і життєзабезпечення країни потрібна електроенергія!

Шановні споживачі! Україна опинилася у пеклі війни, ми протистоїмо йому на всіх фронтах. Одна з ліній оборони сьогодні, крім допомоги військовим, – забезпечення життєдіяльності держави: лікарень, органів влади, рятувальників, телевізійників, оборонних підприємств. Усі вони не зможуть працювати без світла, тому наше з вами завдання – ВЧАСНО І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ОПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ, ЩОБ ВИРОБНИКИ МОГЛИ ПРИДБАТИ РЕСУРСИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

ТОВ «ВЕЗ» у нинішній складний час робить все можливе для забезпечення електропостачання Волинської області: наші фахівці на своїх робочих місцях, взаємодіють з усіма учасниками ринку енергетики, оперативно реагують на виклики. Наразі один із таких – велика заборгованість споживачів за спожиту електроенергію. Якщо ви не оплачуєте квитанції, ми не можемо перерахувати кошти підприємствам-виробникам і вони, відповідно, не мають за що купити вугілля та інші складові для виробництва електроенергії.

Без світла сьогодні не зможуть працювати лікарні, пункти забору крові, не обігріватимуться будинки, не буде зв’язку і навіть не зможуть спрацювати системи сповіщення. Тому просимо – попри всі складнощі! – мобілізувати свої фінансові зусилля ще і в цьому напрямі.

Просимо оплачувати рахунки всіма доступними способами: наразі в касах банку, а як тільки запрацює наш сайт – через Електронну абонентську книжку та онлайн-сервіси (https://bit.ly/3sWARIM).

Оплачуємо рахунки, постачаємо електроенергію, протистоїмо загарбнику!

Слава Україні!


Опубліковано 25.02.2022 р.

До уваги побутових споживачів природного газу ТОВ «ВЕЗ»!

Останнім часом у мас-медіа з’явилося багато інформації про переведення побутових споживачів від Газзбутів до постачальника останньої надії (НАК «Нафтогаз України»). У зв’язку з цим виникають запитання у споживачів групи компаній Тоlk щодо переведення, розрахунків тощо. Зокрема, до ТОВ «ВЕЗ» надходять повідомлення про непорозуміння, які виникають у споживачів у відділеннях пошти, банків при розрахунках за спожите блакитне паливо.

ТОВ «ВЕЗ» офіційно заявляє, що споживачі товариства не переводились до постачальника останньої надії (НАК «Нафтогаз України») і продовжують стабільно отримувати природний газ від ТОВ «Волиньелектрозбут» (група Tolk). Зауважимо також, що ціна природного газу для наших побутових споживачів не змінилась.

Нагадуємо, що для уникнення непорозумінь щодо оплати за використані природний газ та електричну енергію рекомендуємо скористатись онлайн-сервісами (https://bit.ly/3sWARIM) для розрахунків та Особистим кабінетом товариства (https://ok.elektro.volyn.ua/home/).

Доводимо до відома споживачів, що ТОВ «ВЕЗ» (група Tolk) має в наявності необхідні обсяги природного газу і здійснює його постачання не лише побутовим споживачам, а й комерційним підприємствам за вигідними цінами.

У разі виникнення запитань та потреби в перевірці інформації просимо споживачів звертатися до:

ТОВ «ВЕЗ» вдячне споживачам за довіру, тривалу співпрацю і вчасно оплачені рахунки, у нинішній час це – надважливо!

Бережіть себе і своїх рідних. Усе є і буде Україна!


Опубліковано 30.06.2022 р.

Новий напрям у постачанні енергоресурсів Групи Tolk

Міжнародна Група компаній Tolk розширює сфери своєї діяльності у постачанні енергоресурсів. Для цього створено нову компанію – ТОЛК ПЕТРОЛЕУМ, яка стала шостим учасником Групи.

«Новий напрям Групи Tolk у постачанні енергоресурсів – це черговий крок реалізації нашої стратегії розширення сфери послуг. Група долучається до подолання кризи на паливному ринку України. Ми впроваджуємо регулярне постачання бензину та дизельного пального з Європи», − зазначив СЕО Групи Tolk Володимир Крупко.

Нагадаємо, що до Групи Tolk входять три українські компанії – ТОВ «Августа», ТОВ «Закарпаттяенергозбут», ТОВ «Волиньелектрозбут» та дві іноземні – молдавська INTRA ASSETS S.R.L. і словацька TOLK EU s.r.o. Нова компанія ТОЛК ПЕТРОЛЕУМ стала четвертою українською компанією Групи.


Опубліковано 30.06.2022 р.

Боремося – і переможемо! ТОВ «ВЕЗ» вітає з Днем Конституції України!

Конституція України – це Основний Закон, за яким живе наша держава.

Незалежність, свобода, рівні права для всіх – це те, що ми, українці, закріпили в своїй Конституції, починаючи від Пилипа Орлика, і те, що пронесли через століття до сьогодення.

У Конституції закріплено основне – державність України, і саме за неї ми сьогодні стоїмо на передовій і боремося в тилу. Це те, що хочемо захистити понад усе і хочемо передати нащадкам.

Боремося – і переможемо! З Днем Конституції, друзі!


Опубліковано 28.06.2022 р.

Наталя Климюк: «Працюємо для єдиної мети, єдиної цілі: наближаємо перемогу!»

Забезпечити роботу підрозділу товариства в той час, коли опускаються руки; виконувати обов’язки за двох чи й за трьох; раптово стати штатним психологом і допомагати всім «триматися на плаву» – може, це й не в чистому вигляді волонтерство, до якого ми звикли, але це стовідсотково те, про що потрібно говорити. Бо мова йде про роботу підприємства, виплату зарплат, податків, а отже – про підтримку економіки у час, коли кожна гривня бюджету на вагу золота, коли всі кошти скеровуються на підтримку армії, тобто, на перемогу.

Саме тому зараз ми говоримо про начальника Ковельського центру обслуговування клієнтів ТОВ «Волиньелектрозбут» Групи Tolk Наталю Климюк. Вона, як і мільйони українців, пережила шок, страх, паніку, але дуже швидко зуміла мобілізувати не тільки себе, а й довірений їй колектив. Це означає, що спеціалісти працювали, надавали консультації, приймали споживачів і в найстрашніші миті початку війни давали всім відчуття, що підприємство робить усе можливе для забезпечення регіону електроенергією, а отже, життям.

«Перший день війни згадувати не хочеться, – розповідає очільниця ЦОКу. – Зранку ввімкнула телевізор, почала переглядати новини – там розповідають про вибухи. У робочій групі у Viber вже почали писати про війну, але також висувати гіпотези, що це навчальні вибухи. Зрештою всі зібралися і вийшли на роботу. У мене як такої паніки не було, бо розуміла, що росія від нас далеко, і нехай білорусь поряд і звідти теж може бути напад, але за короткий час чужа армія нас не завоює, адже наші кордони під охороною»...
(читати повністю)


Опубліковано 24.06.2022 р.

Волонтери Тоlk: «Після нашої перемоги українська нація зміниться, стане ще згуртованішою!»

З перших хвилин війни численні українці спрямовують свої зусилля на перемогу. Серед них багато працівників компаній Групи Тоlk, які підтримують енергетичний фронт, забезпечують електроенергією тил, а свій вільний час приділяють допомозі вимушеним переселенцям, збору коштів для військових, підтримці тероборони, плетінню маскувальних сіток та іншим завданням, кожне з яких сьогодні надважливе Юрисконсультка юридичного відділу ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Олександра Барна з перших днів війни приділяє багато часу волонтерству. Таких, як вона, багато. Такими, як вона та інші наші колеги – пишаємося і вважаємо за доцільне розповісти про них.

Олександра Барна дізналася про війну 24 лютого зразу по 4-й годині ранку – прокинулася від дзвінка подруги, яка на ту мить жила і працювала в Києві. «Вона зателефонувала вся в сльозах, перелякана, каже: «тут стріляють, «глушать» зв’язок, мені треба звідси виїхати, допоможи знайти транспорт». Я не розуміла зранку спросоння, що трапилося, про що вона говорить, як таке може бути взагалі? Яка війна? Проте зразу взялася телефонувати знайомим, які на ту мить мали бути в Києві чи околицях, щоб допомогти з виїздом», – пригадує дівчина.

Відтак були дві години безперервних дзвінків, уточнень, з’ясовувань та підтримки подруги. Сну, певна річ, уже того ранку не було, тож Олександра зібралася і пішла на роботу. В офісі всі теж були переляканими, виконували свої обов’язки, а паралельно слухали новини. «Я весь цей день дуже хвилювалась за подругу, вона 7 годин стояла в заторі при виїзді з Києва, а потім, коли вже нарешті ніби вирвалися на трасу, потрапили під обстріл під Гостомелем. Я не можу передати того жаху, з яким вона розповідала про пекло навкруги неї, що навколо стріляють, падають гелікоптери на землю... Це було навіть страшно слухати...»
(читати повністю)


Опубліковано 08.06.2022 р.

Волонтери Тоlk: Надія Станицька з перших днів війни кожну вільну хвилину присвячує волонтерській справі

Коли підтримка Збройних сил України та всіх, хто цього потребує, стає сенсом життя, це допомагає побороти шок, зібратися з силами і працювати для перемоги України. Так вважає операторка з обслуговування електронних та обчислювальних машин Нововолинського ТЦОК ТОВ «Волиньелектрозбут» Надія Станицька, яка з перших днів війни кожну вільну хвилину присвячує волонтерській справі. Придбання спецодягу, амуніції та спорядження для військових, організація та доставка гуманітарних вантажів, забезпечення потреб медичних закладів – усе це Надія робить разом із однодумцями і каже, що останніх із кожним днем стає все більше, а в разі потреби необхідні люди знаходяться навіть в інших областях. Тож продовжуємо знайомити всіх із волонтерами Тоlk, якими надзвичайно пишаємося.

«У перші дні війни у мене, колег, друзів та знайомих був справжній шок, як і у кожної людини в Україні, – розповідає Надія. – І тоді ж виникла думка про те, що я можу і хочу робити все можливе для потреб Збройних сил України, для всіх, хто тільки чогось потребує, бо, як кажуть у народі, «зі світу по нитці – голому сорочка». І це насправді мені додало стимулу, допомагало якось зібратися, зорганізуватися і вийти з шокового стану»...
(читати повністю)


Опубліковано 26.05.2022 р.

Група Tolk підтримує впровадження «зеленої» енергетики в Україні

Група Tolk послідовно впроваджує використання «зеленої» енергетики, підтверджуючи свій стратегічний напрям екологічної і соціальної відповідальності. Саме тому в енергетичному балансі Групи постійно збільшується питома вага електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел.

Про це свідчить і черговий контракт, підписаний з виробником сонячної електроенергії про пряму закупівлю у нього «зеленої» енергії та подальше її постачання споживачам Групи.

«Зазвичай ми регулярно здійснюємо закупівлю «зеленої» електроенергії у ДП «Гарантований покупець», – розповідає СЕО Групи Tolk Володимир Крупко. – Але зараз, оцінюючи ринок, ми вийшли також і на прямі стосунки з виробниками електрики з сонячної енергії. Таке рішення є виграшною стратегією для всіх зацікавлених сторін».

Виробники отримують «живі кошти» від Tolk за вироблену енергію у повному обсязі, за ринковою ціною (проте як «Гарантований покупець» останнім часом сплачує лише 15-20% коштів власникам фотогальванічних станцій, решта зараховується як борг з невідомим терміном погашення). Це дозволяє генераціям виконувати свої зобов'язання перед кредиторами без посилання на форс-мажорні обставини або інші чинники.

Збільшуючи коло виробників електроенергії та укладаючи з ними довгострокові договори, Група Tolk підвищує таким чином надійність та стабільність постачання.

Споживачі, що є клієнтами Групи, отримують ресурс, необхідний їм для вирішення виробничих і побутових питань, свідомо дбаючи про збереження довкілля.

Нагадаємо, що до Групи Tolk входять ТОВ «Августа», ТОВ «Закарпаттяенергозбут» та ТОВ «Волиньелектрозбут». Група компаній Tolk сьогодні – це 870 000 задоволених споживачів, 382 професійних співробітника, 3 759 306 925 кВт⋅год поставленої електроенергії та 3 052 195 м3 поставленого природного газу за 2021 рік.

Сайт: https://tolk.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/Tolkenergy


Опубліковано 24.05.2022 р.

Волонтери Тоlk: «Легше на душі стає, коли розумієш, що допомагаєш, коли усвідомлюєш, що твоя робота – вклад у нашу перемогу»

Оксана Розман – менеджерка, Анастасія Пічкар – інженерка відділу укладення договорів, Людмила Реган – інженерка операційного управління ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (група Tolk). З перших днів війни дівчата займаються волонтерською діяльністю – приймають вимушених переселенців, готують обіди, допомагають у пунктах прийому гуманітарної допомоги, виконують іншу роботу, в якій виникає потреба. Вони, як і тисячі інших закарпатців, часто мимоволі стають психологами. Кажуть, що стільки болю, скільки з перших днів війни довелося почути їм, вистачило б наповнити море, але волонтерів усе це спонукає докладати ще більше зусиль для допомоги.

Упродовж останнього місяця Оксана, Людмила та Анастасія щонайменше двічі на тиждень чергують на залізничному вокзалі Ужгорода. Дівчата кажуть, зараз кількість вимушених переселенців, які тікали з зони бойових дій, суттєво зменшилася. Раніше ж ужгородки зустрічали по 3-4 потяги протягом 4-годинної зміни, а це щонайменше кілька тисяч українців...
(читати повністю)


Опубліковано 17.05.2022 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує про особливості розрахунків за вироблену електроенергію генеруючими установками приватних домогосподарств

ТОВ «ВЕЗ» інформує споживачів, що 26 квітня 2022 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг схвалила Постанову №396, якою врегульовано порядок проведення розрахунків за вироблену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств з енергії сонячного випромінювання, енергії вітру та на комбінованих вітро-сонячних генеруючих системах під час дії в Україні воєнного стану.

Ознайомитися з постановою можна за посиланням: https://bit.ly/3EYVYRz

Згідно з документом, ТОВ «ВЕЗ» під час дії воєнного стану в Україні забезпечуватиме мінімальний гарантований розмір оплати електричної енергії, придбаної у побутового споживача за «зеленим» тарифом.

Мінімальний гарантований розмір оплати електричної енергії (часткова оплата), придбаної у приватних домогосподарств, визначатиметься за формулою, яка затверджена НКРЕКП та безпосередньо залежатиме від відсотку надходження грошових коштів за електричну енергію від споживачів у відповідному календарному місяці.

Часткова оплата (не менше мінімального гарантованого розміру) за вироблену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств буде здійснюватися Товариством не пізніше 60 днів після закінчення відповідного розрахункового періоду.

Повна та остаточна оплата за придбану електричну енергію, що вироблена генеруючими установками приватних домогосподарств понад власне споживання, буде здійснюватися Товариством починаючи з першого дня після спливу 60-денного строку після припинення або скасування воєнного стан й протягом періоду, який відповідає строку дії в Україні воєнного стану, а також протягом 60 днів після його припинення чи скасування щомісячно рівними частинами, з урахуванням вже проведених Товариством гарантованих оплат.

У разі виникнення питань щодо особливостей оплати споживачам слід звертатися:

ТОВ «ВЕЗ» вдячне споживачам за співпрацю та розуміння ситуації, в якій опинилася вся країна! Запевняємо: ми робимо все залежне від нас для забезпечення електропостачанням усіх споживачів. Підтримуємо енергетичний фронт разом!


Опубліковано 13.05.2022 р.

Тоlk відкрив сучасний Центр обслуговування клієнтів у Нововолинську

Світлий, просторий, комфортний – так виглядає новий Центр обслуговування клієнтів ТОВ «ВЕЗ» (Група Tolk) у Нововолинську, який товариство днями відкрило для споживачів.

Високі стелі, велике приміщення, зручні місця для роботи фахівців товариства зі споживачами – на оновлений центр приємно дивитися. Тут достатньо місця для написання звернень та заяв, а за допомогою сучасного комп’ютерного обладнання більшість питань вдасться вирішити на місці.

Окрім невеличкої зони очікування для відвідувачів, у новому ЦОК створені й зручні умови для працівників. Тут буде комфортно працювати всім!

Слід додати, що попереднє приміщення не відповідало вимогам сьогодення: тісне і маленьке, воно не вміщало споживачів, які зверталися до товариства. Також тут не було умов для людей з інвалідністю, облаштованого пандуса тощо.

Нагадуємо: оновлений Нововолиснький ЦОК чекає на споживачів по вул. Гагаріна, 20 (прийом споживачів з 10 ТРАВНЯ). Важливо: до 1 червня ми ще прийматимемо споживачів і за адресою попереднього офісу.

Ви завжди можете зв’язатися з нами дистанційно, звернувшись:

ТОВ «ВЕЗ» вдячне за порозуміння! Підтримуємо й надалі енергетичний фронт, оплачуємо рахунки, піднімаємо економіку! Слава Україні!


Опубліковано 10.05.2022 р.

Зверніть увагу: Нововолинський ЦОК ТОВ «ВЕЗ» змінює адресу!

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що Нововолинський територіальний центр обслуговування клієнтів змінює свою адресу: з 10 травня 2022 року ми почнемо приймати споживачів у новому приміщенні в місті по вулиці Гагаріна, 20. Паралельно з цим до 1 червня наші спеціалісти прийматимуть вас і за старою адресою (вул.Автобусна, 1), а з 1 червня – тільки в новому офісі.

Нова адреса: 45407 Волинська область, м. Нововолинськ, вул. Гагаріна, 20 (прийом споживачів з 10 ТРАВНЯ).

Нагадуємо, ви завжди можете зв’язатися з нами дистанційно, звернувшись:

ТОВ «ВЕЗ» вдячне за порозуміння! Підтримуємо й надалі енергетичний фронт, оплачуємо рахунки, піднімаємо економіку! Слава Україні!


Опубліковано 06.05.2022 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує про особливості розрахунків за вироблену електроенергію генеруючими установками приватних домогосподарств

ТОВ «ВЕЗ» інформує споживачів, що 26 квітня 2022 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг схвалила Постанову №396, якою врегульовано порядок проведення розрахунків за вироблену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств з енергії сонячного випромінювання, енергії вітру та на комбінованих вітро-сонячних генеруючих системах під час дії в Україні воєнного стану.

Ознайомитися з постановою можна за посиланням: https://bit.ly/3EYVYRz

Згідно з документом, ТОВ «ВЕЗ» під час дії воєнного стану в Україні забезпечуватиме мінімальний гарантований розмір оплати електричної енергії, придбаної у побутового споживача за «зеленим» тарифом.

Мінімальний гарантований розмір оплати електричної енергії (часткова оплата), придбаної у приватних домогосподарств, визначатиметься за формулою, яка затверджена НКРЕКП та безпосередньо залежатиме від відсотку надходження грошових коштів за електричну енергію від споживачів у відповідному календарному місяці.

Часткова оплата (не менше мінімального гарантованого розміру) за вироблену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств буде здійснюватися Товариством не пізніше 60 днів після закінчення відповідного розрахункового періоду.

Повна та остаточна оплата за придбану електричну енергію, що вироблена генеруючими установками приватних домогосподарств понад власне споживання, буде здійснюватися Товариством починаючи з першого дня після спливу 60-денного строку після припинення або скасування воєнного стан й протягом періоду, який відповідає строку дії в Україні воєнного стану, а також протягом 60 днів після його припинення чи скасування щомісячно рівними частинами, з урахуванням вже проведених Товариством гарантованих оплат.

У разі виникнення питань щодо особливостей оплати споживачам слід звертатися:

ТОВ «ВЕЗ» вдячне споживачам за співпрацю та розуміння ситуації, в якій опинилася вся країна! Запевняємо: ми робимо все залежне від нас для забезпечення електропостачанням усіх споживачів. Підтримуємо енергетичний фронт разом!


Опубліковано 02.05.2022 р.

Модульні будівлі та мобільні сонячні електростанції: група компаній Tolk пропонує нові напрями співпраці

Встановлення модульних будівель із контейнерів та мобільні сонячні електростанції – нові напрями діяльності, які з огляду на ситуацію в країні та актуальну потребу, пропонує Група компаній Tolk. Ці послуги вже можна замовити, звернувшись до фахівців компаній.

Житло, офіс, склад – наразі потреби в будівлях для відповідного призначення потрібні не тільки в регіонах, які зачепила російська агресія, але і в місцях проживання внутрішньо переміщених осіб. Саме тому Група Tolk у співпраці з партнерами пропонує встановлення модульних будівель з контейнерів, зведення яких не потребує суттєвих затрат часу та зусиль.

Другий напрям діяльності – мобільні сонячні електростанції. Tolk має досвід у проєктуванні та встановленні сонячних електростанцій, але наразі більша потреба саме в мобільних джерелах виробництва електроенергії, які можна використовувати як стаціонарно, так і в разі потреби легко транспортувати та під'єднати для роботи в будь-якому місці, де немає стаціонарної електромережі.

Більше інформації про всі ці напрями діяльності Групи компаній Tolk – на офіційному сайті за посиланням: https://bit.ly/3vtpfPR

Також дізнатися умови, особливості зведення та функціонування модульних будівель із контейнерів та мобільних сонячних електростанцій можна за номером телефону: 0800331833.


Опубліковано 26.04.2022 р.

ТОВ «ВЕЗ» вітає християн східного обряду з Великоднем

Миру, добра, благополуччя – колектив ТОВ «ВЕЗ» вітає християн східного обряду зі світлим святом Воскресіння Ісуса Христа!

Віримо, що наші щирі молитви, які ми приносимо у нинішній нелегкий час боротьби за волю та незалежність, будуть почуті – і світло здолає темряву, Україна переможе ворога і запанує мир на нашій землі!

Христос воскрес – і воскресне Україна!

Зі святом!


Опубліковано 24.04.2022 р.

Працюємо під час Великодніх і травневих свят за звичайним графіком, без додаткових вихідних

ТОВ «ВЕЗ» інформує, що цього року під час Великодніх та травневих свят товариство працюватиме без додаткових вихідних, тобто, за звичайним робочим графіком прийматиме побутових та непобутових споживачів, надаватиме консультації, допомагатиме краянам та гостям Волині.

Так, при цьому ми віримо у Воскресіння Христа – так само палко, як віримо в швидку перемогу України над російським окупантом. Але зараз працюємо і робимо все для перемоги!

Наш графік роботи: Пн – Чт: 08:00 – 17:00, Пт: 08:00 – 15:45, обід: 12:30 – 13:15.

Наш контакт-центр працює за номером: 0800300521.
Територіальні ЦОК: https://bit.ly/3mXGiFl.

Вітаємо всіх із прийдешніми святами! Слава Україні!

Пресслужба ТОВ «ВЕЗ»


Опубліковано 22.04.2022 р.

Вітаємо з Великоднем християн західного обряду!

Дорогі краяни, українці! З великими сподіваннями усі ми сьогодні зустрічаємо Великодні свята. Зі щирою надією приносимо Господу щирі молитви, і просимо в них насамперед миру та єдності для рідної землі!

Колектив ТОВ «Волиньелектрозбут» щиро вітає вас зі світлими святами і бажає перемоги світла над темрявою, добра над злом!

Бажаємо, хай щастям, теплом і любов’ю повняться ваші домівки!

Хай рідні будуть поряд, хай небо буде чистим!

Хай віра завжди живе у ваших серцях!

Христос Воскрес!


Опубліковано 17.04.2022 р.

Володимир Крупко: «Держава має знайти механізми взаємозаліків для забезпечення електроенергією населення та об'єкти промисловості»

Під час війни звичайні ринкові правила вже не працюють, бізнес бореться за збереження пулу споживачів та підтримання стабільного енергопостачання своїх клієнтів. Саме за такою моделлю функціонує Група постачальників енергоресурсів Tolk.

У нинішніх умовах Група успішно перевела персонал на дистанційну роботу та продовжує обслуговування своїх клієнтів, разом з тим, вона стикається з проблемою багатомільйонних боргів перед її постачальниками універсальних послуг. На думку Володимира Крупко, СЕО Групи компаній Tolk, держава має знайти механізм вирішення боргових проблем.

Також в інтерв’ю «ЕнергоБізнесу» Володимир Крупко описав ситуацію на ринку в цілому, виокремив потенціал для експорту української електроенергії в Європу, пояснив необхідність запровадження мінімальних прайс-кепів на ринку «на добу наперед» та дотримання принципу рівності можливостей для всіх учасників ринку.

Про все це – в інтерв’ю В. Крупко виданню «ЕнергоБізнес»: https://bit.ly/36h9C5K


Опубліковано 15.04.2022 р.

Група Tolk та Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» почали спільну роботу щодо підтримки родин із дітьми

Група Tolk та Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» започаткували спільну соціальну ініціативу, мета якої – підтримати дітей та родини з дітьми, які через війну опинилися у складних життєвих умовах. З огляду на це, Tolk прийняв рішення про виділення коштів на підтримку діяльності Фонду з кожного рахунку, який буде сплачений непобутовими споживачами всіх компаній Групи.

«Забезпечуємо електроенергією споживачів, платимо податки, підтримуємо країну і зараз започатковуємо чергову ініціативу на підтримку дітей та родин із дітьми, котрі є соціально незахищеними. З цією метою ми об’єднали зусилля з Благодійним фондом «Майбутнє – дітям», який має досвід такої підтримки й наразі зосереджений на допомозі внутрішньо переміщеним особам та сім’ям із дітьми, організації регіональних гуманітарних хабів тощо. Кожну гривню зі 100 оплачених непобутовими споживачами кіловат-годин будемо скеровувати Фонду і, відповідно, родинам із дітьми», – зазначив СЕО Групи компаній Tolk Володимир Крупко.

Він також підкреслив, що волонтери Фонду якнайкраще бачать нагальні потреби і використовують зібрані кошти максимально ефективно. Крім цього, СЕО Групи компаній Tolk закликав небайдужих громадян, підприємства та організації долучатися до цієї спільної ініціативи.

Нагадаємо, що Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» створений командою активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти». Проте війна внесла свої корективи. Наразі метою діяльності Фонду визначена допомога дітям та сім’ям із дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зокрема, за підтримки Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» з 2021 році забезпечують проживанням та харчуванням дітей в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії Горінчівської сільської ради. Зараз Фонд сприяє розміщенню в Закарпатській області родин внутрішньо переміщених осіб. Крім цього, у Харкові волонтери Фонду у партнерстві з ТЕЦ-5 організували гуманітарний хаб, а також сприяли доставці медикаментів та засобів гігієни низці Київських медичних закладів.

Сайт Фонду: http://maydit.com.ua
Тел.: +38 067 406 47 03 (WhatsApp/Telegram)
Email: uachildrenfund@gmail.com


Опубліковано 14.04.2022 р.

Група компаній Tolk залишається платником ПДВ

До уваги юридичних клієнтів-платників ПДВ!

Сьогодні, у час російської агресії проти України, на рахунку кожна гривня, яка сприяє наближенню перемоги над ворогом!

Група компаній Tolk економічно підтримує державу і докладає зусиль для сплати всіх податків та наповнення бюджету – кошти зараз вкрай потрібні на закупівлю зброї та екіпірування ЗСУ, на медикаменти та харчі, на підтримку вимушених переселенців, а завтра кошти будуть потрібні на відбудову України!

Тому ми й на час дії воєнного стану залишаємося сумлінним платником податків і будемо дотримуватися всіх взятих на себе до війни зобов'язань щодо платежів у бюджет. Тобто, компанії Групи Tolk залишаються платником ПДВ і не планують перехід на спрощену систему сплати єдиного податку за ставкою 2%.

Ми вважаємо, що таким чином зможемо більше дати державі, бо держава зараз потребує підтримки кожного українця і кожної української компанії, яка продовжує працювати.

Компанії Групи Tolk гарантують належний податковий кредит усім юридичним клієнтам-платникам ПДВ – одразу, як тільки Державна податкова служба України відновить можливість реєстрації податкових накладних.


Опубліковано 31.03.2022 р.

Група Tolk застерігає від аферистів на ринку енергетики

Останнім часом до споживачів Закарпаття, Волині та інших областей України звертаються окремі енергопостачальні компанії з пропозицією ціни на електроенергію, що суттєво нижча від закупівельної (на 10 відсотків чи й більше).

Звертаємо вашу увагу, що такі компанії є аферистами. Вони не витримали конкурентної боротьби в умовах нового ринку енергетики. Це компанії, які мають величезні борги перед іншими учасниками ринку і зараз намагаються вирішити їх шляхом авансових платежів нових клієнтів, залучивши їх пропозицією низьких цін. Такі собі МММ на новий лад.

Зазвичай таким чином шахраї розв'язують свої фінансові проблеми, а нові споживачі у підсумку ризикують опинитися і без електроенергії, і без коштів.

Застерігаємо споживачів від аферистів і закликаємо перевіряти отриману інформацію, вдумливо підходити до кожного рішення. Продовжуйте співпрацю з надійними постачальниками — компаніями Групи Tolk, які впродовж років виконують свої зобов’язання щодо безперебійного та якісного постачання електроенергією!

Звертайтеся до компаній Групи Tolk – ми надамо всю необхідну інформацію, допоможемо перевірити отриману вами, а також підготуємо індивідуальні пропозиції!

Довіряйте тільки перевіреному постачальнику!


Опубліковано 18.03.2022 р.

Україна стала членом енергетичного Євросоюзу

Сьогодні Українська енергетична система синхронізувалася з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E. Це ще одна перемога, ще один надзвичайно вагомий здобуток нашої держави. Це і є той самий «енергетичний безвіз» із Європейським Союзом, над яким упродовж кількох останніх років працювала потужна команда українських енергетиків, дипломати, влада та європейські фахівці.

З моменту від’єднання в перший день війни від росії та білорусі, українська енергосистема пройшла численні випробування - максимальні та мінімальні навантаження, відключення, пов’язані з бойовими діями, перемикання і балансування. Такі стресові тести довели: українська енергосистема – одна з найбільш стабільних у Європі, і відтепер електроенергія вільно перетікатиме з України в ЄС і навпаки.

Відтепер українська енергомережа стане ще стабільнішою та стійкішою до викликів.

Група компаній Tolk висловлює щиру вдячність командам Міністерства енергетики, Укренерго, працівникам підприємств генерації за їхню титанічну роботу, високий професіоналізм, за те, що зробили все для наближення України до Європи!

Підтримуємо вас та спільно працюємо над енергетичною незалежністю нашої держави!

🇺🇦 Слава Україні!


Опубліковано 17.03.2022 р.

ТОВ «Волиньелектрозбут» під час війни забезпечуватиме електроенергією всіх споживачів області, які лишилися без постачальника

4 березня 2022 року Міністерство енергетики України видало наказ №104, яким передбачено, що тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні та впродовж 30 днів після завершення воєнного стану, споживачі електричної енергії, які станом на 01 березня 2022 року не перебували на постачанні постачальником «останньої надії» (тобто ДПЗД «Укрінтеренерго») та яким припиняється постачання електричної енергії поточним постачальником, переводяться на постачання до електропостачальника, на якого покладені спеціальні обов’язки постачальника універсальних послуг.

Функції постачальника універсальних послуг на території Волинської області виконує ТОВ «Волиньелектрозбут».

Постачання для таких споживачів ТОВ «Волиньелектрозбут» здійснюватиме з дня, наступного за днем припинення постачання попереднім електропостачальником за ціною, встановленою на рівні ціни універсальної послуги для малих не побутових споживачів (https://bit.ly/3CjRMdI).

Переведення споживача буде здійснено оператором системи розподілу шляхом зміни записів у реєстрах точок комерційного обліку постачальників.

У разі виникнення питань з приводу постачання електроенергії споживачі можуть звертатися:

 1. до контакт-центру: 0 800 300 521;
 2. до інформаційно-консультаційного центру: (0332) 780 504;
 3. до Центрів обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3mXGiFl.

ТОВ «Волиньелектрозбут» також просить споживачів перевіряти інформацію щодо постачання на офіційному сайті товариства https://elektro.volyn.ua/ чи на сторінці в Фейсбук https://www.facebook.com/elektrozbut.

Адміністрація ТОВ «Волиньелектрозбут»


Опубліковано 09.03.2022 р.

Група компаній Tolk створює пункти прийому допомоги людям, які через війну опинилися у складних умовах

Група компаній Tolk на базі своїх ЦОКів у Луцьку та Ужгороді створює пункти прийому допомоги людям, які через війну опинились у складних умовах. Важливо: наразі пункти працюють тільки на приймання допомоги.

Для координації та інформування створений Telegram-канал «Tolk‼️ Допомога», в якій ми будемо публікувати інформацію щодо нагальних потреб. Підпишіться, щоб бути з нами на зв'язку. Посилання на Telegram-канал: https://t.me/tolk_dopomoga

Зв'язатися з нами можна за телефоном: 0 800 33 18 33

Приймаємо вже:

 1. Речі першої необхідності: постільна білизна, ковдри, подушки, теплі речі тощо.
 2. Речі особистої гігієни.
 3. Харчі: макарони, консерви, хліб, продукти швидкого приготування та інше.
 4. Обігрівачі.

Закликаємо містян підключатися до нашої ініціативи та, за можливості, приносити речі та їжу за наступними адресами:

Ми також закликаємо всіх небайдужих приєднуватися до нашої ініціативи. Особливо чекаємо на містян, які мають власні автівки. Багато людей не мають можливості прибути до пунктів допомоги самостійно, тож планується адресна доставка товарів цій категорії громадян. Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої ініціативи, звертайтеся телефоном або приходьте за вищезазначеними адресами.

Telegram (https://t.me/tolk_dopomoga) - Tolk‼️ Допомога

Tolk‼️Допомога – ініціатива групи компаній Tolk, створена для допомоги людям, які через військові дії опинилися у складних умовах.


Опубліковано 01.03.2022 р.

Не дамо ворогу залишити країну без світла! Оплачуйте квитанції – це вугілля для ТЕС!

До нас дійшла чергова ворожа дезінформація: сьогодні до працівників оператора системи розподілу, електропостачальника звертаються численні краяни з питанням: чи правда, що українцям дозволили у воєнний час не платити за енергоресурси.
ВАЖЛИВО: це ФЕЙК!

Сьогодні, як ніколи, необхідно зберігати спокій і вчасно оплачувати рахунки за електроенергію, бо саме ці гроші спрямовуються на придбання вугілля та інших ресурсів для роботи наших ТЕС, ТЕЦ, АЕС тощо. Зараз країні вкрай необхідно стабільне електропостачання. Всі ми добре розуміємо, що без світла робота соціальної інфраструктури буде вкрай ускладненою. Рятувальники, поліція, кіберспеціалісти та багато-багато інших спеціалістів – всі ми сьогодні дуже залежимо від електроенергії.

Тому ми маємо стабільно оплачувати рахунки. Цим, в тому числі ми підтримаємо тих, чиї домівки сьогодні зруйновані й в кого не лишилося нічого, але лишилося життя і воля до перемоги. А цього вже достатньо, це вже потужна сила!

Вкотре звертаємося до краян : ми розуміємо, що важко – важко сьогодні ВСІМ! Але ми повинні зібрати волю в кулак, всі зусилля, в тому числі фінансові, і підтримати країну оплаченими рахунками, а отже – стабільним електропостачанням!

Оплачувати рахунки можна онлайн: https://bit.ly/3sWARIM

Нагадуємо: вся офіційна інформація тільки на наших ресурсах:

Сайт: https://elektro.volyn.ua/

Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/elektrozbut

Шановні споживачі, довіряйте тільки перевіреним каналам!


Опубліковано 16.02.2022 р.

ТОВ «ВЕЗ» спростовує фейкові повідомлення про загрозу відключення від електропостачання!

Чергова дезінформація від ворога: сьогодні в соцмережах почали поширювати повідомлення про необхідність усім мешканцям Луцька терміново повернутися додому. Це фейк!

Повідомлення, які поширюються групами в соцмережах, приблизно такого змісту: «Всім, хто покинув межі Луцька негайно повернутися до 1 числа і подати показники лічильників. Бо коли повернетеся, то будете відрізані від води, світла і газу. Це не жарт, це повідомлення наших луцьких постачальників послуг, які, мабуть, не мають ні страху, ні совісті!!!»

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» офіційно заявляє: ні цього, ні подібного повідомлення товариство не розсилало і не має до подібної дезінформації ніякого відношення! Це фейк, брехня, саме так працює ворог, дезінформуючи населення! Товариство не готує подання на відключення споживачів від електропостачання!

Просимо в разі отримання такого чи подібного повідомлення, особливо щодо відключень, просимо не довіряти їм, не поширювати їх, не сіяти паніку, а перевіряти інформацію на офіційному сайті ТОВ «ВЕЗ» https://elektro.volyn.ua/, на фейсбук-сторінці товариства https://www.facebook.com/elektrozbut/ чи зателефонувати за номером 0800300521.

Будь-яку іншу інформацію перевіряйте на офіційних сайтах установ, державних органів! Закликаємо довіряти тільки офіційним каналам комунікації!

Facebook

Facebook Генерального штабу ЗСУ (https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua)

Facebook Міністерства оборони України (https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA)

Facebook Міністерства внутрішніх справ (https://www.facebook.com/mvs.gov.ua)

Facebook Держприкордонслужби (https://www.facebook.com/DPSUkraine/)

Facebook РНБО
(https://www.facebook.com/rnbou)

Facebook Офісу Президента (https://www.facebook.com/president.gov.ua)

Facebook Національної поліції України (https://www.facebook.com/UA.National.Police)

Twitter

Twitter Генерального штабу ЗСУ (https://twitter.com/GeneralStaffUA)

Twitter Міністерства оборони України (https://twitter.com/defenceu/)

Twitter Міністерства внутрішніх справ (https://twitter.com/MVS_UA)

Twitter Держприкордонслужби (https://twitter.com/DPSU_ua)

Twitter Пресслужби РНБО (https://twitter.com/rnbo_gov_ua)

Twitter Офісу Президента
(https://twitter.com/APUkraine)

Twitter Національної поліції України (https://twitter.com/NPU_GOV_UA )

! Офіційні вебсайти !

Збройні сили України (https://www.zsu.gov.ua/)

Міноборони України (https://www.mil.gov.ua/)

МВС України (https://mvs.gov.ua/uk)

Держприкордонслужба України (https://www.dpsu.gov.ua/)

РНБО України (https://www.rnbo.gov.ua/)

Національна поліція України (https://www.npu.gov.ua/)


Опубліковано 28.02.2022 р.

ТОВ «ВЕЗ» інформує: за програмою «єПідтримка» можна оплатити комунальні послуги

Відтепер вакциновані українці віком від 60 років мають змогу витратити кошти, нараховані за програмою «єПідтримка», на оплату житлово-комунальних послуг. Така можливість передбачена постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови КМУ від 9 грудня 2021 р. № 1272» від 9 лютого 2022 р. № 112
(Постанова: https://bit.ly/3Lw8Rpj)

Для того, щоб отримати «єПідтримку», насамперед слід пройти повний курс вакцинації однією з вакцин, схвалених ВООЗ, відтак завантажити додаток «Дія» та згенерувати «зелений» COVID-сертифікат.
(читати повністю)


Опубліковано 16.02.2022 р.

ТОВ «Волиньелектрозбут» - соціально відповідальний постачальник

Соціальна відповідальність бізнесу у наш час проявляється у відповідальному ставленні компанії до свого продукту та послуг, до споживачів, працівників і партнерів. А ще – до стабільного перерахування податків до бюджету, завдяки чому в місцевих та державному бюджетах є кошти на виконання програм, соціальних виплат тощо. У часи поширення пандемії коронавірусу соціальна відповідальність бізнесу зростає в рази, і ТОВ «Волиньелектрозбут» у цьому сенсі є про що говорити.

«Соціальна відповідальність постачальника полягає не лише в виконанні спеціальних обов'язків (ПСО) щодо постачання електроенергії населенню за фіксованою ціною 1,44/1,68 у той час, як її ринкова вартість перевищує 5 гривень, а і в своєчасній сплаті платежів до бюджету, – коментує директор ТОВ «Волиньезлектрозбут» Дмитро Іванов..."
(читати повністю)


Опубліковано 04.02.2022 р.

Унікальна пропозиція від Tolk: «єдине вікно» при встановленні сонячної електростанції

Повний комплекс робіт та послуг, з вирішенням всіх питань – від проєктування до введення в експлуатацію сонячних електростанцій, разом з оформленням рахунків для отримання коштів від «зеленого» тарифу – відтепер пропонує Група компаній Tolk.

Новий сервіс запроваджується в рамках розвитку одного з напрямів діяльності Групи компаній Тоlk – впровадження енергоефективних рішень для домогосподарств та малого бізнесу. Як зазначають спеціалісти, аналогів такому унікальному рішенню, яке пропонують компанії Групи, досі в Україні не було.
(читати повністю)


Опубліковано 01.02.2022 р.

Волинь знову у «помаранчевій» зоні: як працюватиме головний офіс та Центри обслуговування клієнтів?

ТОВ «Волиньелектрозбут» інформує, що від сьогодні, 25 січня, у Волинській області встановлений «помаранчевий» рівень епіднебезпеки, який визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони. Про встановлення «помаранчевого» рівня повідомляється на офіційному сайті МОЗ України: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» інформує, що в умовах встановленого рівня епіднебезпеки товариство та всі центри обслуговування клієнтів товариства працюватимуть із дотриманням карантинних вимог відповідно до діючого рівня епідемічної безпеки.
(читати повністю)


Опубліковано 25.01.2022 р.

65% споживачів зацікавлені в енергоощадному освітленні, – дослідження Групи Tolk

Майже дві третини опитаних керівників малого та середнього бізнесу підтвердили свою зацікавленість в економії при використанні енергоощадних ламп на світлодіодах. Про це свідчать дані опитування, що провели спеціалісти Групи компаній Tolk.

Респондентами опитування виступили керівники підприємств, готелів, магазинів, заводів, житлово-експлуатаційних організацій, комунальних установ тощо. Переважну більшість споживачів Групи Tolk зацікавили можливості енергозаощадження на підприємствах, використання енергоефективних технологій, енергоаудит та унікальні пропозиції в цьому напрямі від свого енергопостачальника.
(читати повністю)


Опубліковано 24.01.2022 р.

Олег Наумик: «В умовах енергокризи питання енергоефективності
виходять на новий рівень»

Подорожчання енергоносіїв, що тягне за собою зростання цін на харчі та інші товари, стало найбільш обговорюваною темою з початком нового 2022-го року. До всього, експерти попереджають про зупинку промислових підприємств через зростання вартості енергоресурсів. Якими будуть глобальні наслідки енергетичної та виробничої кризи, чи є вихід із ситуації і хто зможе вийти з неї з найменшими втратами – в коментарі «ФАКТАМ» розповідав заступник директора ТОВ «АВГУСТА» (Група Tolk) Олег Наумик.
(читати повністю)


Опубліковано 12.01.2022 р.


Як стати нашим споживачем

Для споживачів ПрАТ «Волиньобленерго»

Ви побутовий споживач

Укладення договорів між споживачами, та ТОВ "ВЕЗ" відповідно до вимог Правил здійснюється з 1 січня 2019 року шляхом приєднання споживачів до публічних договорів про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, шляхом подання заяви-приєднання, та/або оплати за рахунком, який Вам буде чи можливо вже надіслано одночасно із заявою, та/або фактом споживання будь-яких обсягів електроенергії.

Укладення договорів між споживачами, та ТОВ "ВЕЗ" відповідно до вимог Правил здійснюється з 1 січня 2019 року шляхом приєднання споживачів до публічних договорів про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, шляхом подання заяви-приєднання, та/або оплати за рахунком, який Вам буде чи можливо вже надіслано одночасно із заявою, та/або фактом споживання будь-яких обсягів електроенергії.

Укладення договорів між споживачами, та ТОВ "ВЕЗ" відповідно до вимог Правил здійснюється з 1 січня 2019 року шляхом приєднання споживачів до публічних договорів про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, шляхом подання заяви-приєднання, та/або оплати за рахунком, який Вам буде чи можливо вже надіслано одночасно із заявою, та/або фактом споживання будь-яких обсягів електроенергії.

Крок 1. – Оберіть вигідну Вам комерційну пропозицію.
Крок 2. – Ознайомтесь з умовами примірного договору про постачання електричної енергії.
Крок 3. – Заповніть заяву-приєднання, де вкажіть обрану Вами комерційну пропозицію. Разом із заповненою заявою-приєднання Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ"  наступні документи:

 1. Копію документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності;
 2. Витяг або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
 3. Інші документи, передбачені Постановою "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії";
 4. Документи, що підтверджують наявність договору, укладеного з операторам системи на послуги розподілу (передачі) електричної енергії (паспорт точки розподілу (передачі), інформацію про присвоєний ЕІС-код).

Крок 4. – Для користування сервісом "Особистий кабінет юридичної особи" заповнений Додаток №3 Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ".

Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об'єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.

Ви побутовий споживач

Крок 1. – Оберіть вигідну Вам комерційну пропозицію.
Крок 2. – Ознайомтесь з умовами примірного договору про постачання електричної енергії.
Крок 3. – Заповніть заяву-приєднання, де вкажіть обрану Вами комерційну пропозицію. Разом із заповненою заявою-приєднання Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ"  наступні документи:

 1. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);
 2. Копію документа, яким визначено право власності чи користування (оренда, позичка, управління тощо) на об'єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта);
 3. копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов'язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках - копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок).

Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об'єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.

Крок 1. – Оберіть вигідну Вам комерційну пропозицію.
Крок 2. – Ознайомтесь з умовами примірного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.
Крок 3. – Заповніть заяву-приєднання, де вкажіть обрану Вами комерційну пропозицію. Разом із заповненою заявою-приєднання Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ"  наступні документи:

 1. Витяг з ЄДР, роздрукований з інтернету, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
 2. Копію документа, яким визначено право власності чи користування (оренда, позичка, управління тощо) на об'єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта);
 3. Копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов'язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках - копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок).

Крок 4. – Для користування сервісом "Особистий кабінет юридичної особи" заповнений Додаток №4 Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ".

Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об'єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.

Крок 1. – Оберіть вигідну Вам комерційну пропозицію.
Крок 2. – Ознайомтесь з умовами примірного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.
Крок 3. – Заповніть заяву-приєднання, де вкажіть обрану Вами комерційну пропозицію. Разом із заповненою заявою-приєднання Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ"  наступні документи:

 1. Витяг з ЄДР, роздрукований з інтернету, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
 2. Копію документа, яким визначено право власності чи користування (оренда, позичка, управління тощо) на об'єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта);
 3. Копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов'язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках - копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок).

Крок 4. – Для користування сервісом "Особистий кабінет юридичної особи" заповнений Додаток №4 Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ".

Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об'єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.

Крок 1. – Оберіть вигідну Вам комерційну пропозицію.
Крок 2. – Ознайомтесь з умовами примірного договору про постачання електричної енергії.
Крок 3. – Заповніть заяву-приєднання, де вкажіть обрану Вами комерційну пропозицію. Разом із заповненою заявою-приєднання Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ"  наступні документи:

 1. Копію документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності;
 2. Витяг або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
 3. Інші документи, передбачені Постановою "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії";
 4. Документи, що підтверджують наявність договору, укладеного з операторам системи на послуги розподілу (передачі) електричної енергії (паспорт точки розподілу (передачі), інформацію про присвоєний ЕІС-код).

Крок 4. – Для користування сервісом "Особистий кабінет юридичної особи" заповнений Додаток №3 Вам необхідно надати ТОВ "ВЕЗ".

Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об'єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.
Як передати покази лічильника

 • АТ "Укрзалізниця":
  телефоном: (0362) 423-484; (0362) 422-148; 095 651 4286
  SMS на номер 095 651 4286 (особовий рахунок та показник)
  Viber - 095 651 4286 (особовий рахунок та показник)

  ДП "Регіональні електричні мережі":
  телефоном (03344) 4-03-10, 4-02-69

Як передати покази лічильника

Куди телефонувати

 • Дізнатись про причини  відсутності електроенергії
 • При аварійній ситуації
 • Отримати інформацію щодо розрахунків за електроенергію
 • Отримати інформацію щодо закупівлі електроенергії за бюджетні кошти