Напрями діяльності

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ" створене на виконання вимог ЗУ "Про ринок електричної енергії" щодо відокремлення оператора системи розподілу від виробництва, передачі, постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб'єктів господарювання.

ТОВ "ВЕЗ" відповідно до ЗУ "Про ринок електричної енергії" є:

14 червня 2018 року НКРЕКП (Постанова НКРЕКП № 429 від 14.06.2018 року (http://www.nerc.gov.ua/?id=32357)) прийняла рішення про видачу ТОВ "ВЕЗ" ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам на усій території України. Окрім цього, згідно з ЗУ "Про ринок електричної енергії" (зі змінами), з 01.01.2019 і впродовж п'яти років ТОВ "ВЕЗ" виконуватиме функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території (адміністративні межі Волинської області), на якій до відокремлення провадили діяльність із постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Волиньобленерго», ДП «Регіональні електричні мережі» і ПАТ «Українська залізниця».

Постачання природного газу

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» вирішило призупинити діяльність з постачання природного газу (Рішення про призупинення ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ухвалене Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 16.11.2022 постановою № 1461).

17 грудня 2019 року НКРЕКП (Постанова від 17 грудня 2019 року № 2855) прийняла рішення про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ" ліцензії  на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Таким чином, відповідно до  законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про ринок природного газу» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ТОВ «ВЕЗ» може надавати послуги з постачання природного газу споживачам на усій території України.